Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak dodawać w programie kolejną firmę? Powrót

2021-07-26

Wersja SKP® Firma umożliwia obsługę księgową  jednej firmy. Użytkownik tej wersji programu, jeżeli chce zwiększyć liczbę obsługiwanych firm, może złożyć stosowne zamówienie bezpośrednio w programie, w zakładce Moje Konto > Zamówienie. Rozszerzenie liczby obsługiwanych firm, spowoduje zmianę wersji programu na SKP® Biuro.

Wersja SKP® dla Biur umożliwia prowadzenie księgowości nawet nieograniczonej liczby podmiotów. Przeznaczona jest dla spółek wieloosobowych oraz firm, które przekształcają działalność na biuro rachunkowe. Do wyboru są trzy plany: obsługa do 10 firm, do 50 firm i bez limitu. Ważne – jeżeli wybierzesz niższy plan, to w dowolnym momencie możesz zmienić jego wariant na wyższy (w zakładce: Moje Konto > Zamówienie).

Aby zatem dodać kolejną firmę, wejdź do zakładki: Firma > Dodaj. Natomiast w celu edycji danych firmy wejdź do zakładki: Firma > Edytuj > Dane Firmy.

Pamiętaj! W nagłówkach wydruków pojawi się zawsze nazwa Twojej firmy, na którą jest wykupiona licencja.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót