Program w wersji SKP® Start możesz rozszerzyć o specjalnie przygotowane dla Ciebie dodatki i rozszerzenia.

Możesz je zamówić w dowolnym momencie: wraz z pierwszym zamówieniem Twojego SKP® ( za wyjątkiem dodatków: Deklaracje roczne oraz SKP® Firma w Chmurze) bądź w ramach opieki serwisowej w serwisie Moje konto SKP®.

Zobacz poniżej jakie praktyczne rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojej firmy:

Import i łączenie plików JPK w Twoim programie księgowym SKP®. Zawiera też: JPK_FA i JPK_MAG oraz JPK_EWD, JPK_V7M, JPK_V7K, JPK_PKPIR

Dodatek Import plików JPK będzie przydatny w wielu sytuacjach. Na przykład wtedy, kiedy na jednym komputerze odbywa się obsługa sprzedaży, a w innym programie lub na innym komputerze odbywa się księgowanie kosztów.

Sprawdzi się również w firmach posiadających wiele oddziałów, w których każda jednostka wystawia faktury sprzedażowe i tworzy osobne rejestry VAT, natomiast deklaracja VAT sporządzana jest w jednym dokumencie dla całej firmy.

Pliki z różnych źródeł są poddawane kontroli i scalane w jeden JPK_V7M, JPK_V7K, który następnie wystarczy tylko podpisać i wysyłać elektronicznie.

Co więcej?

  • dzięki funkcji FA ->VAT można w prosty i łatwy sposób zmienić plik JPK_FA na JPK_V7M, JPK_V7K,
  • weryfikacja plików względem poprawności logicznej związanej ze strukturą pliku JPK_V7M, JPK_V7Koraz kontrola zawartości pliku jako listy dokumentów sprzedaży i zakupów

Moduł Import plików pozwala na łączenie utworzonego w SKP® pliku JPK_V7M, JPK_V7Kz takim samym plikiem pochodzącym z dowolnego innego programu bądź z innej lokalizacji danych SKP®.