dla-firm

Programy dla małej księgowości

Program w wersji SKP® Start możesz rozszerzyć o specjalnie przygotowane dla Ciebie dodatki i rozszerzenia.

Możesz je zamówić w dowolnym momencie: wraz z pierwszym zamówieniem Twojego SKP® ( za wyjątkiem dodatków: Deklaracje roczne oraz SKP® Firma w Chmurze) bądź w ramach opieki serwisowej poprzez Centrum Serwisowe wprost z programu SKP®.

Zobacz poniżej jakie praktyczne rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojej firmy:

Image Description

Dodatek Import plików JPK będzie przydatny w wielu sytuacjach. Na przykład wtedy, kiedy na jednym komputerze odbywa się obsługa sprzedaży, a w innym programie lub na innym komputerze odbywa się księgowanie kosztów.

Sprawdzi się również w firmach posiadających wiele oddziałów, w których każda jednostka wystawia faktury sprzedażowe i tworzy osobne rejestry VAT, natomiast deklaracja VAT sporządzana jest w jednym dokumencie dla całej firmy.

Pliki z różnych źródeł są poddawane kontroli i scalane w jeden JPK_VAT, który następnie wystarczy tylko podpisać i wysyłać elektronicznie.

Co więcej?

  • dzięki funkcji FA ->VAT można w prosty i łatwy sposób zmienić plik JPK_FA na JPK_VAT
  • weryfikacja plików względem poprawności logicznej związanej ze strukturą pliku JPK_VAT oraz kontrola zawartości pliku jako listy dokumentów sprzedaży i zakupów

Moduł Import plików pozwala na łączenie utworzonego w SKP® pliku JPK_VAT z takim samym plikiem pochodzącym z dowolnego innego programu bądź z innej lokalizacji danych SKP®.

Logo

FORMSOFT sp. z o.o. sp. k.
ul. Św. Antoniego 23
50-073 Wrocław

NIP: 897-180-29-53
KRS: 0000530554

Oddział:
ul. Chojnowska 76-78
59-220 Legnica

Biuro Obsługi Klienta
tel. 76 854-79-58
skp@formsoft.pl
pn-pt 8:00 - 16:00

Dział Handlowy
tel. 76 854 79 58
handlowy@formsoft.pl
pn-pt 8:00 - 16:00