SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

DLA ZMIENIAJĄCYCH PROGRAM DO MAŁEJ KSIĘGOWOŚCI

Jesteś Użytkownikiem innego programu? Już dziś zastąp go podobnym i sprawdzonym SKP®. Złóż zamówienie, prześlij skan lub ksero dowodu zakupu dotychczas używanego programu np. R2Księga (Reset2), SAMozatrudnienie® lub innego o podobnym zakresie działania, a uzyskasz 25% RABATU na program, moduły i dodatki. W formularzu zamówienia zaznacz pole: „Dla zmieniających program”. Uwaga! Promocja ważna do 30.06.2024 r.

DLA ROZPOCZYNAJACYCH DZIAŁALNOŚĆ

Złóż zamówienie w ciągu 100 dni od daty zarejestrowania nowej działalności gospodarczej i po automatycznej weryfikacji danych w REGON dostaniesz 21% RABATU na zamówiony program, moduły i dodatki już na starcie swojej firmy.
Składając zamówienie, zaznacz pole: „Dla rozpoczynających działalność”.

Zamów z RABATEM >

Promocja poleć znajomemu

Poleć znajomemu program SKP®, a oboje zyskacie atrakcyjne BONUSY. Polecający otrzyma prowizję za każde polecenie programu SKP® (50 zł netto za polecenie SKP® Firma, 100 zł netto za polecenie SKP® Biuro), a Znajomy 20% RABATU na SKP® START, na dowolne moduły i dodatki. Przy czym warunkiem skorzystania z promocji jest zaznaczenie w formularzu zamówienia przynajmniej dwóch modułów.
Regulamin promocji dostępny TUTAJ >.

Dowiedz się więcej >

Specjalny RABAT do 15% dla Użytkowników wersji testowej!

Pobierz bezpłatną 60-dniową wersję SKP® i zyskaj rabat na zakup wybranego programu. Już teraz wypróbuj SKP® za darmo >

Załóż firmę w wersji testowej, a otrzymasz aż 15% RABATU na SKP® Start, wszystkie moduły i dodatki. Jak skorzystać z promocji? Składając zamówienie na program zaznacz promocję 15% i podaj swój NIP. Pamiętaj, że rabat zostanie przyznany jedynie po wpisaniu NIP użytego w wersji testowej. Nie zwlekaj! Promocja ważna jest 30 dni od momentu założenia firmy w tejże wersji.

Warunki promocji

Producent zastrzega sobie prawo odstąpienia od udzielenia rabatu w przypadku, gdy dotychczas używany program nie spełnia kryteriów merytorycznych lub jakościowych.

Wymienione promocje obejmują wersję startową programu oraz moduły.

Rabat udzielany jest tylko w momencie składania zamówienia w formularzu na stronie internetowej.

  • W/w rabaty nie są dostępne w sieciach handlowych
  • Rabaty dotyczą zakupu programu i nie obejmują dodatków i rozszerzeń
  • Rabaty nie dotyczą "wersji ograniczonej" programu
  • Żadnej z powyższych ofert nie można łączyć z innymi możliwymi promocjami.