Program do prowadzenia firmy
KPiR  ●  Płace  ●  Faktury  ●  JPK  ●  KSeF  ● i inne

Tani i prosty w obsłudze program do małej księgowości przeznaczony dla: samozatrudnionych, małych oraz średnich firm. Program jest na bieżąco aktualizowany i stale gotowy na zaadoptowanie wszelkich zmian podatkowych. W SKP® poprowadzisz Książkę Przychodów i Rozchodów lub rozliczysz Ryczałt Ewidencjonowany.
Poznaj wszystkie funkcje SKP® >

Składa się z wersji bazowej: SKP® Start oraz zestawu modułów do wyboru. Obsługa JPK bez dopłat! Wygenerujesz tu: jpk_pkpir, jpk_ewd.

Umożliwia obsługę księgową 1 firmy. Co ważne wdrożenie programu jest proste i nie wymaga nakładów finansowych.

Kup SKP® Firma i odbierz Kurs Obsługi SKP® w promocyjnej cenie 0 zł ! Dowiedz się więcej >
Zobacz aktualne promocje >

Program dla firm do prowadzenia książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego

POZNAJ SKP® START FIRMA

Program SKP® doskonale spełnia zadania związane z księgowo-podatkową obsługą działalności gospodarczej osób i firm prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów lub objętych Ryczałtem Ewidencjonowanym. Jest na bieżąco aktualizowany i stanowi wsparcie dla przedsiębiorców, w tym samozatrudnionych, oferując rozwiązania gotowe na Polski Ład 2.0 (Niskie Podatki). Wersja podstawowa SKP® START FIRMA zawiera:

ZALETY SKP® FIRMA

DOŻYWOTNIA LICENCJA

Kupując SKP® zyskujesz program w wersji instalowalnej na dysku komputera (tzw. wersja desktopowa), która upoważnia do dożywotniego używania zakupionej wersji programu.

WIĘCEJ NA TEMAT LICENCJI

DARMOWE FORMY POMOCY

Wraz z zakupem programu otrzymujesz kompleksową opiekę posprzedażną nawet przez 16 miesięcy, a dodatkowo bezpłatny dostęp do instrukcji, poradników, filmów czy FAQ.

Nowość! Odbierz bezpłatnie Multimedialny Kurs Obsługi SKP® >

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Zyskujesz program z możliwością samodzielnego konfigurowania już od 258 PLN. Według potrzeb Twojej firmy dowolnie dobierasz moduły, praktyczne dodatki czy rozwiązania online – SKP24 Connect Firma.

Otwórz konfigurator SKP®

PROSTE UŻYTKOWANIE

Dzięki automatycznemu procesowi instalacji nie musisz posiadać specjalistycznego przygotowania. SKP® po zainstalowaniu jest natychmiast gotowy do wprowadzania danych księgowych.

GWARANCJA JAKOŚCI

Zaufaj naszemu 25- letniemu doświadczeniu. Dzięki temu masz gwarancję otrzymania najlepszych rozwiązań oraz wysokiego poziomu obsługi. Przez lata zaufało nam tysiące firm i biur. Dołącz do ich grona!

BEZPIECZEŃSTWO I SPOKÓJ

SKP® jest na stale i na bieżąco dostosowywany do zmieniających się przepisów prawa. Podlegając opiece serwisowej masz dostęp do najnowszych wersji, pomocy konsultantów oraz serwisu danych.

Oferta Opieki serwisowej

1. PEŁNA FUNKCJONALNOŚĆ

Księguj, twórz deklaracje ZUS, wystawiaj faktury, rozliczaj kilometrówkę i co tylko zechcesz. ZA DARMO aż przez 60 dni.
Lista funkcji programu SKP®

2. BEZ OGRANICZEŃ

Poznaj i przetestuj wszystkie moduły oraz generuj JPK_V7M, JPK_V7K, JPK_PKPIR, JPK_EWP, JPK_FA. Bez żadnych zobowiązań!

4. CIĄGŁOŚĆ KSIĘGOWANIA 

Po 60 dniach testowania kup własny program SKP® i kontynuuj prace księgowe zachowując wcześniej wprowadzone dane.