LICENCJA PROGRAMU SKP®

Poznaj najważniejsze korzyści posiadania naszej licencji
01.

Licencja na czas nieokreślony

Za program SKP® płacisz jednorazowo! Licencja upoważnia do dożywotnego używania konkretnej zakupionej wersji programu. Ważne, że z programu możesz korzystać nawet wtedy, kiedy nie zdecydujesz się na zakup Opieki Serwisowej w kolejnych latach.

02.

Pracujesz na wybranej liczbie stanowisk

W zależności od wybranej przez Ciebie wersji, program SKP® możesz użytkować albo na jednym, głównym komputerze albo w przypadku wersji wielostanowiskowej - na dowolnej ilości stanowisk.

03.

Prawo do tworzenia kopii zapasowej

SKP® możesz zainstalować i pomocniczo użytkować na jednym komputerze przenośnym lub używanym w domu stacjonarnym. Co ważne, dajemy Ci prawo do wykonania dla potrzeb archiwalnych jednej kopii zakupionego oprogramowania na swój własny użytek.

04.

Bezpłatne aktualizacje i pomoc naszych specjalistów

Zakup programu uprawnia Cię do korzystania z Aktualizacji i Opieki Serwisowej maksymalnie nawet przez 16 miesięcy (przy zakupie licencji po 1 września). Obejmuje ona między innymi wsparcie techniczne naszych ekspertów przez telefon lub email, a nawet pomoc zdalną przy jednoczesnym zachowaniu poufności dokumentów.

Bezpłatny dostęp do multimedialnego kursu obsługi SKP®

Dowiedź się więcej >

05.

Rozszerzenie funkcji programu podczas jego użytkowania

Po nabyciu SKP® i jego poprawnej rejestracji możesz dowolnie rozszerzać funkcjonalność programu tzn. instalować przysługujące Ci aktualizacje, zakupić dostępne modułów, dodatki, w tym masz możliwość dokupienia rozwiązania SKP24 Connect.

06.

Legalność oprogramowania

Nasz program SKP® jest prawnie licencjonowany, co oznacza, że po zakupie otrzymujesz indywidualny numer licencji, którym się będziesz posługiwał w kontaktach z nami lub nawet podczas kontroli z organem kontrolującym jego legalność.

07.

Prawo do odsprzedaży programu

Jeżeli zaprzestaniesz użytkowania programu, bo np. firma przeszła na pełną księgowość lub działalność została zlikwidowana, możesz przekazać program zaprzyjaźnionej firmie. U nas przeniesienie licencji na nowego użytkownika to jedynie 89 zł netto.

08.

Rozwiązania online

Możesz skorzystać z dodatkowej usługi chmurowej, polegająca na automatycznej wymianie dokumentów pomiędzy SKP® zainstalowanym na komputerze stacjonarnym a aplikacją SKP® online. To wszystko, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Jednym kliknięciem masz wszystko pod ręką!