Program SKP® dzięki ciągłej aktualizacji jest zawsze zgodny z aktualnym stanem prawnym. Nasi specjaliści na bieżąco i co ważne terminowo, aktualizują go w ślad za zmieniającymi się przepisami w zakresie obrotu gospodarczego i podatków.

Dzięki usłudze: System Automatycznej Obsługi każda nowa wersja SKP® natychmiast znajdzie się na Twoim komputerze.

W każdym momencie możesz zapoznać się z listą wszystkich aktualizacji. Historia wersji >

Aktualizacja i Opieka Serwisowa - Nowości 2024 >

Podatkowa księga przychodów i rozchodów dla biura rachunkowego. Kompleksowy program dla księgowego
Opieka Serwisowa

Możesz liczyć na nielimitowaną opiekę i wsparcie!

Dbamy o to, aby nasze programy działały niezawodnie i uwzględniały aktualny stan przepisów prawnych. SKP® jest aktualizowany regularnie, tyle razy w ciągu roku, ile to jest konieczne. A to wszystko w ramach jednej rocznej opłaty.
Dowiedz się więcej o Opiece serwisowej

Profesjonalna pomoc

naszych konsultantów, którzy będą służyć Tobie pomocą już od momentu instalacji oraz podczas pracy z SKP®. W razie potrzeby pisz, dzwoń lub rozmawiaj przez czat.

Dostęp do aktualizacji 

oraz najnowszych wersji programu aż od momentu zakupu aż do końca roku księgowego przez cały rok trwania licencji gwarantujemy darmowe aktualizacje programu

Serwis danych

przeprowadzony przez naszych wyspecjalizowanych pracowników. Także masz możliwość cyklicznej, automatycznej archiwizacji danych, by szybko odzyskać utracone dane.

Możliwość zgłaszania sugestii 

dotyczących ulepszeń funkcjonalności i działania programu SKP®. Zaproponuj nam ciekawe pomysły a najbardziej wartościowe będziemy starać się wdrażać.

Zastanawiasz się nad zakupem? Sprawdź, ile wyniesie koszt Opieki Serwisowej w kolejnych latach. Zobacz Kalkulator Opieki >

ILE TO KOSZTUJE

Kupując program teraz, otrzymasz bezpłatny dostęp do Opieki Serwisowej do końca 2024 roku!

W kolejnych latach możesz przedłużyć uprawnienia do otrzymywania Opieki Serwisowej oraz pomocy technicznej przez cały rok księgowy. Koszt zakupu Opieki Serwisowej dla Klientów, którzy aktualizują się "rok do roku" wynosi ok. 40% aktualnej wartości posiadanego programu, ale nie mniej niż 468 zł netto.

Użytkownicy starszych, dawno nieaktualizowanych wersji mogą również skorzystać z objęcia Opieką Serwisową SKP®. Koszt takiej usługi to jednorazowo: 55% wartości posiadanego programu (dotyczy rocznej przerwy) lub 60%, jeżeli przerwa trwała 2 lata lub dłużej.

Co ważne, w ramach Opieki Serwisowej otrzymujesz stały i natychmiastowy dostęp do najnowszych wersji wprost z programu SKP®. A to wszystko w ramach jednej rocznej opłaty!

Oszczędzaj pieniądze! Skorzystaj z promocji

21% RABATU dla rozpoczynających działalność
31% RABATU dla zmieniających program
Sezonowe RABATY na program, moduły i dodatki