Program SKP® dzięki ciągłej aktualizacji jest zawsze zgodny z aktualnym stanem prawnym. Nasi specjaliści na bieżąco dostosowują go do zmian w przepisach podatkowych.

Dzięki usłudze E-aktualizacji nowa wersja programu w sposób automatyczny znajdzie się na Twoim komputerze. Wystarczy, że złożysz zamówienie bezpośrednio w swoim programie przez Centrum Serwisowe.

W każdym momencie możesz zapoznać się z listą wszystkich aktualizacji.

Image Description
Opieka Serwisowa

Możesz liczyć na nielimitowaną opiekę i wsparcie!

Dbamy o to, aby nasze programy działały niezawodnie i uwzględniały aktualny stan przepisów prawnych. SKP® jest aktualizowany regularnie, tyle razy w ciągu roku, ile to jest konieczne. A to wszystko w ramach jednej rocznej opłaty.

Dowiedz się więcej o Opiece serwisowej

Profesjonalna pomoc

naszych konsultantów, którzy będą służyć Tobie pomocą już od momentu instalacji oraz podczas pracy z SKP®. W razie potrzeby pisz, dzwoń lub rozmawiaj przez czat.

Dostęp do aktualizacji 

oraz najnowszych wersji programu aż od momentu zakupu aż do końca roku księgowego przez cały rok trwania licencji gwarantujemy darmowe aktualizacje programu

Serwis danych

przeprowadzony przez naszych wyspecjalizowanych pracowników. Także masz możliwość cyklicznej, automatycznej archiwizacji danych, by szybko odzyskać utracone dane.

Możliwość zgłaszania sugestii 

dotyczących ulepszeń funkcjonalności i działania programu SKP®. Zaproponuj nam ciekawe pomysły a najbardziej wartościowe będziemy starać się wdrażać.

ILE TO KOSZTUJE

Kupując program teraz, otrzymasz bezpłatny dostęp do Opieki Serwisowej aż do końca 2019 roku!

W kolejnych latach możesz przedłużyć uprawnienia do otrzymywania Opieki Serwisowej oraz pomocy technicznej przez cały rok księgowy. Koszt zakupu Opieki Serwisowej dla Klientów, którzy aktualizują się "rok do roku" wynosi ok. 35% aktualnej wartości posiadanego programu, ale nie mniej niż 179 zł netto.

Użytkownicy starszych, dawno nieaktualizowanych wersji mogą również skorzystać z objęcia Opieką Serwisową SKP®. Koszt takiej usługi to jednorazowo ok. 40% liczony od wartości posiadanego pakietu programu SKP®.

Co ważne, za niewielką dopłatą możesz zamówić dodatkową usługę: System automatycznej obsługi, dzięki której zapewnisz sobie stały i natychmiastowy dostęp do najnowszych wersji wprost z Centrum Serwisowego swojego SKP®.