Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak korzystać z modułu Fakturowanie? Powrót

2021-04-19

Po zakupie modułu Fakturowanie możesz wejść do zakładki: Księgi > Fakturowanie i wystawiać faktury, rachunki i inne dokumenty sprzedażowe.

Zwróć uwagę na zakładkę: Księgi > Fakturowanie > Opcje, gdzie znajdziesz wiele pomocnych ustawień. Przy wystawianiu faktur niezwykle ważne są opcje dostępne w okienku: Opcje fakturowania – zobacz zrzut poniżej.

Możesz w tym okienku ustawić m.in.: jak ma wyglądać data, ile ma być miejsc po przecinku przy ilości czy jak ma wyglądać numer faktury.

Zwróć uwagę też na Archiwum faktur, gdzie trafią wszystkie wystawione przez Ciebie faktury (przy zaznaczonej opcji: Fakturowanie > Wydruk > Prowadź archiwum faktur).

Więcej informacji na temat Fakturowania znajdziesz w kursie video: Fakturowanie>

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót