Opinie i referencje Użytkowników programu księgowego SKP®

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne

dr Józef Łobocki, Sekretarz Generalny PTE
"Polskie Towarzystwo Ekonomiczne rekomenduje program "Super Księga Podatkowa" ® autorstwa Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT i wyraża zgodę na używanie logo PTE oraz sformułowania "polecane przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne" w produkcji/dystrybucji tego programu."

Co mówią o nas nasi Klienci

Małgorzata Konefał

Prototypownia s.c. Szczecinek Brown
"Prowadzę księgowość niedużej Spółki Cywilnej. Od 2007 roku korzystam z programu Super Księga Podatkowa. Jest prosty w obsłudze, właściwie intuicyjnie można na nim pracować. Sprawdzi się w małej i większej firmie bez względu na formę działalności. Również bardzo cenię sobie profesjonalizm i podejście do klienta. W razie problemów z komputerem i programem zawsze można liczyć na życzliwość, cierpliwość i fachowe załatwienie tematu."

Mariola Kowalczyk

KONKRET, Kostrzyn nad Odrą
"Od 10 lat jestem użytkownikiem programu SKP Super Księga Podatkowa, program wybrałam, bo, jak dla każdego rozpoczynającego działalność liczyła się cena a i wersja demo pokazała dostępność programu, czyli dobra cena za dobry program. Współpracę z firmą oceniam bardzo dobrze, dział wsparcia technicznego jest praktycznie zawsze dostępny i pomocny."

Janusz Jędrzejko

Firma Jędrzejko, Bielsko-Biała
"Firma Jędrzejko Janusz Jędrzejko ma przyjemność potwierdzić, że od 2008r. korzysta z programu SKP Super Księga Podatkowa – Biura Informatyki Stosowanej Format. Firma ta wykazuje się dużym profesjonalizmem i rzetelnością. Przez blisko sześć lat współpracy nie mieliśmy żadnych problemów przy korzystaniu z programu. Współpraca układa się bardzo dobrze, zawsze możemy liczyć na fachową pomoc. Pracownicy Działu Wsparcia Merytorycznego w każdej chwili służą cenną poradą i swoją wiedzą. Program jest intuicyjny w obsłudze, funkcjonalny i na bieżąco aktualizowany. Idealnie dostosowany do przedsiębiorstwa rozliczającego się w formie ryczałtu ewidencjonowanego. Cena programu jest przystępna. Program spełnia potrzeby i oczekiwania naszej firmy.Dlatego też z czystym sumieniem oraz pełną odpowiedzialnością możemy polecić Biuro Informatyki Stosowane Format i jego produkty."

Anita Zawora

Usługi Rachunkowo – Księgowe Anita Zawora, Stargard Szczeciński
"Program w wersji dla biur rachunkowych jest prosty w obsłudze, wprowadzanie dokumentów do systemu odbywa się szybko i nieskomplikowanie. Firma FORMAT przez cały czas współpracy wykazuje się profesjonalnym podejściem biznesowym. Jest firmą solidną, kompetentną, wywiązującą się z zawartej umowy i służącą pomocą w rozwiązywaniu problemów, począwszy od instalacji programów jak i w późniejszej eksploatacji. Uwagę należy zwrócić na poziom obsługi ze strony technicznej jak i handlowej, oraz na kompetencje i zaangażowanie pracowników – jest bardzo wysoki z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu i kultury handlowej."

Małgorzata Jacheć

Biuro Rachunkowe SAGITTARIUS S.C., Śrem
"Oprogramowanie to jest łatwe w obsłudze oraz posiada wiele użytecznych funkcji. Uważamy, że jest ono w stanie zaspokoi ć oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy, którzy są kompetentnymi osobami i zawsze służą pomocą w zakresie obsługi Ważne jest dla nas to, że program na bieżąco jest aktualizowany zgodnie ze zmianami przepisów prawa. Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą FORMAT i polecić go jako partnera godnego zaufania. Mając powyższe na uwadze, rekomendujemy wszystkim jeszcze niezdecydowanych, zakup i wdrożenie oprogramowania finansowo księgowego dla biur rachunkowych."

Lech Trędota

Centrum Profilaktyczno-Leczniczego MEDITEL Lech Trędota, Pułtusk
"Program wybraliśmy z wielu innych, ponieważ jest prosty w obsłudze i świetnie nadaje się do małej firmy. Z SKP korzystamy od kilku lat. Z współpracy z SKP jesteśmy zadowoleni, bardzo cenimy profesjonalną obsługę świadczoną przez Państwa pracowników."

Marta Głowacka

ATRAM Usługi porządkowe, Warszawa
"Firma ATRAM Usługi porządkowe od kilku lat współpracuje z Biurem Informatyki Stosowanej FORMAT. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i przejrzystości programu. Niezmiernie cenimy sobie dobry kontakt oraz rzetelność pracowników udzielających informacji. Dotychczasowe współdziałanie przebiega prawidłowo i zdecydowanie zasługuje na rekomendację."