OPINIE O PROGRAMIE KSIĘGOWYM SKP® w GOOGLE

Dodaj swoją opinię

Poniżej prezentujemy wybrane, wystawione przez naszych wiarygodnych Klientów, opinie na temat programu SKP® do KPiR.
Opinie pochodzą z wizytówki oprogramowania księgowego SKP® na Google Maps i zostały opublikowane na naszej stronie z zachowaniem pisowni oraz danych ich Autorów.

Wojciech Kalinowski
Wojciech Kalinowski
Polecam ten program, pracuję na nim od 8 lat, wcześniej miałem programy innych-dużych-znanych firm ,ale ten przebija wszystkie przejrzystością i łatwością księgowania. To był dobry zakup. POLECAM
rozwiń
Andrzej
Andrzej
Korzystam od zawsze. Prosta w obsłudze, częste aktualizacje. Jedyny problem do ogarnięcia to ZUS.. ale z tym radzę sobie osobno. Dla jednoosobowej działalności jak moja bardzo przydatne. Polecam.
rozwiń
Jadwiga Bogacka
Jadwiga Bogacka
Korzystam z SKP od kilku lat . Program bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny . Rewelacyjne zaopiekowanie ze strony twórców programu . Pomogą rozwiązać każdy program . Chciałabym tylko żeby istniała możliwość wydrukowania na dole faktury zaległości płatniczych kontrahenta nawet gdyby to miał być płatny dodatkowy moduł . Druga sprawa to żeby w momencie rozliczania płatności istniała opcja automatycznego naliczania odsetek - wystawienia noty księgowej . to są drobiazgi . JEST TO NAJLEPSZY PROGRAM Z JAKIEGO KORZYSTAŁAM PRZEZ PONAD 30 LAT PROWADZENIA FIRMY . POLECAM
rozwiń
Jacek Badowski
Jacek Badowski
Program bardzo dobry, intuicyjny. Zapewnia wszystkie opcje potrzebne do prowadzenia małej firmy. Serwis bardzo sprawny zwykle odpowiedzi uzyskuje się tego samego dnia. Używam go od 15 lat. Jedyny drobny mankament to moduł do wystawiania faktur. Jeśli robi się to rzadko, trzeba trochę pokombinować aby móc wystawić nową fakturę (przydałby się przycisk Nowa faktura). Natomiast nieporozumieniem jest program SKP w chmurze. Nie jest to na pewno Program SKP przeniesiony do chmury. Jest to aplikacja webowa o bardzo ograniczonej funkcjonalności i częściową ( niecałkowitą) integracją z aplikacją SKP. Jedyną jej funkcją jest wystawianie faktur, ale …. nie ma połączenia z bazą klientów SKP – więc przynajmniej z mojego punktu widzenia zupełnie nieprzydatny – nazwa SKP w chmurze jest myląca. Jednak SAM (nomen omen stara nazwa jednej z wersji😊) program jest godny polecenia. Pozdrawiam.
rozwiń
Grzegorz Pogorzelski
Grzegorz Pogorzelski
Korzystam z programu SKP od wielu lat jako przedsiębiorca. Program jest bardzo pomocny dla osób, które nie chcą angażować księgowego. Łatwy w obsłudze, intuicyjny, podpowiada rozwiązania. Nauczyłem się też naprawiać proste awarie nie korzystając z pomocy z zewnątrz. Program SKP - polecam.
rozwiń
Zbigniew Moskwa
Zbigniew Moskwa
jestem z SKP już od roku 2014 , jestem bardzo zadowolony z obsługi programu przez administratora ,usługa jest zawsze na czas dostarczana nam jako końcowym odbiorcom którzy mogą bez problemu prowadzić księgowość firmy z SKP.
rozwiń

REFERENCJE UŻYTKOWNIKÓW PROGRAMU SKP® DO KPIR

AGNIESZKA ZIÓŁKOWSKA-KOPEĆ, S. ZIÓŁKOWSKI

Prowadzenie Ksiąg Podatkowych DORMAR S.C., Sosnowiec
„Jako spółka cywilna prowadzimy Biuro Rachunkowe od 2010 roku. Obsługujemy około 140 firm. Od początku istnienia Biura naszym programem księgowym jest SKP® - Super Księga Podatkowa. Korzystamy z modułów PKPiR, Ryczałt, Kardy i Płace, wystawiamy faktury w imieniu klientów, a także korzystamy z modułu do sporządzania i wysyłania drogą elektroniczną zeznań rocznych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z funkcjonalności oraz przejrzystości programu. Obsługa BOK reaguje niemal natychmiast na każdy napotkany problem. Z pełnym zadowoleniem polecamy program SKP®.”

MAŁGORZATA STOLARCZYK

HTLUX Usługi Księgowe, Białogard
„Od wielu lat korzystam z programu SKP®, moduł to PKPiR, Ryczałt, Kadry i Płace oraz moduł do sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Firma nadąża za zmieniającymi się przepisami, na bieżąco wdrażane są każde zmiany wraz z objaśnieniami, jak i gdzie poszczególnych zmian dokonać w programie. Podziękowania należą się również dla Informatyków technicznych z Biura Obsługi Klienta. Każdy problem zawsze jest rozwiązywany z dużą cierpliwością i profesjonalizmem. Jestem zadowolona, że wybrałam program SKP® firmy FORMSOFT Sp. z o.o. i uczciwie polecam innym firmom.”

WŁODZIMIERZ CHMIELEWSKI

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „SKORPOL”, Legnica
„Ogromne podziękowania kieruję do Pań z Biura Obsługi Klienta, do których zwracam się w razie wątpliwości, potrzeb, i na których zawsze mogę polegać. Za każdym razem z dużym zaangażowaniem odpowiadają na moje pytania. I co ważne, nie jestem ograniczony limitem czasowym – ani na czas rozmowy, ani liczbą kontaktów z BOK w danym roku. To było dla mnie bardzo ważne i stanowiło duże ułatwienie na początku bieżącego roku, kiedy wprowadzono tak wiele zmian związanych z Polskim Ładem. Profesjonalizm w każdym calu.”

JAROSŁAW MOROSKI

Transport Ciężarowy Jarosław Moroski, Wrocław
„Z firmą FORMSOFT współpracujemy od 4 lat. Jesteśmy zadowoleni z jakości, przejrzystości i intuicyjnej obsługi programu. Cenimy sobie profesjonalizm i podejście do klienta. W razie problemów z programem można liczyć na życzliwość, cierpliwość i fachowe rozwiązanie. Program SKP® spełnia nasze oczekiwania.”

WIESŁAWA MIKLAS

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Budowlanego, Kruszwica
„Prowadzę KPiR na programie SKP® od 2018 roku. Jestem z niego bardzo zadowolona, ponieważ aktualizacje są robione na bieżąco. Ponadto do zmian podatkowych zawsze przychodzą obszerne wyjaśnienia wraz opisem, jak stosować je w programie. Opieka Serwisowa jest naprawdę super - zawsze pomaga rozwiązać problem. W mojej ocenie program SKP® jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Polecam.”

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne

dr Józef Łobocki, Sekretarz Generalny PTE
"Polskie Towarzystwo Ekonomiczne rekomenduje program "Super Księga Podatkowa" ® autorstwa Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT i wyraża zgodę na używanie logo PTE oraz sformułowania "polecane przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne" w produkcji/dystrybucji tego programu."

Co mówią o nas nasi Klienci

Mariola Kowalczyk

KONKRET, Kostrzyn nad Odrą
"Od 10 lat jestem użytkownikiem programu dla biur rachunkowych SKP®  (…). Program generalnie jest bardzo czytelny i intuicyjny, na bieżąco aktualizowany, dostosowany do bieżących zmian."

Małgorzata Konefał

Prototypownia s.c. Szczecinek Brown
"Program księgowy SKP® sprawdzi się w małej i większej firmie bez względu na formę działalności. Również bardzo cenię sobie profesjonalizm i podejście do klienta. W razie problemów z komputerem i programem zawsze można liczyć na życzliwość, cierpliwość i fachowe załatwienie tematu."

MIECZYSŁAW MARUSZKO

Biuro Wyceny Nieruchomości, Jeziorany
„Szczególne podziękowania kieruję do Pań z BOK, do których zwracam się w razie wątpliwości. Zawsze szybko i z dużym zaangażowaniem odpowiadają na moje pytania. I co ważne, nie jestem ograniczony limitem czasowym. (…) pragnę zarekomendować SKP® jako sprawdzony program księgowy, który na co dzień ułatwia mi pracę.”

DOROTA NOWACKA-OKOŃSKA

Biuro Rachunkowe, Poznań
„Jestem bardzo zadowolona z programu SKP® do KPiR. A co ważne zawsze mogę liczyć na pomoc techniczną informatyków od Państwa. Każdy problem zawsze został przez Państwa rozwiązany. Nigdy nie zostałam z problemem sama.”

ANNA KIEJZIEWICZ

Usługi Transportowe Krzysztof Sokołowski, Olsztyn
„Pracuję na programie księgowym dla firmy od 1997 roku na module Kadry i Płace oraz Księgowość i to już świadczy o tym, że bardzo lubię ten program. (…) Program do prowadzenia firmy SKP® jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Forma graficzna wystawianych faktur jest czytelna i przejrzysta. Wydruki rejestrów i księgi można ustawić sobie według potrzeb.”

ANNA PODGÓRSKA

LEO Sprzedaż Samochodów, Nowe Miasto
„Program SKP® do małej księgowości jest bardzo prosty w obsłudze posiada wiele użytecznych funkcji. Jest na bieżąco aktualizowany co jest bardzo ważne. W każdej chwili można liczyć na wsparcie techniczne firmy. Rzetelna i miła obsługa służy pomocą w każdej sytuacji.”

JOLANTA POLCZYK

Biuro Rachunkowe LEX, Warszawa
„Uważam, że SKP® to świetny program do obsługi księgowej małych firm i do ryczałtu . Jest bardzo intuicyjny łatwy do ogarnięcia dla osoby zaczynającej prace na programie. (…) Bardzo cenię sobie obsługę klienta, zawsze życzliwie i z ogromną cierpliwością udzielane są wyjaśnienia i ewentualna pomoc informatyczna oraz to, że dodzwonić można się bez problemu.”

ELŻBIETA ARENT

ARENT Elżbieta, Andrzej Arent, Gdańsk
„Korzystamy z tego oprogramowania dla firm SKP® od 2000 roku, który całkowicie spełnia nasze oczekiwania. Naszym zdaniem ten program do KPiR jest niezawodny, czytelny i intuicyjny. Do tego na bieżąco aktualizowany. Cenimy sobie również elastyczną ofertę producenta – umożliwiającą zakup modułów w dowolnym momencie użytkowania programu.”

MARIUSZ SADOWSKI

Sieć Sklepów, Rybczewice
„Od 6 lat korzystam z programu do małej księgowości SKP® (…). Bardzo cenie sobie zaangażowanie Pań z Biura Obsługi Klienta, które zawsze szybko reagują i chętnie służą pomocą. Nigdy nie zostałem pozostawiony sam z problemem – zawsze otrzymuje wyczerpujące informacje.”

EWA NOWICKA

AE-BIURO sp. z o.o., Otwock
„Jestem współwłaścicielem 3 biur rachunkowych, w których pracują tylko programy kpir dla biur rachunkowych SKP® . Zainstalowane są na 1 komputerze, działają w 3 sieciach i nie ma żadnych kolizji między nimi. Łatwość obsługi, własna baza danych, pozwala na obsługę łącznie ok. 200 firm. Program księgowo-podatkowy SKP® obsługuje wszystkie formy opodatkowania osób fizycznych.”

M.STĘPNIAK, A.ZABOROWSKA, K.PALACZ

Biuro Rachunkowe MAK s.c., Warszawa
„Biuro Rachunkowe prowadzimy od 8 lat, obsługujemy ponad 100 firm. Od samego początku istnienia naszego Biura korzystamy z programu księgowo-podatkowego SKP® (moduł PKPiR, ryczałt, Kadry i Płace, Fakturowanie). (…) Bardzo miła i chętna do pomocy obsługa. Spokojnie możemy polecić program kpir SKP® innym firmom.”

MONIKA SAWICKA

Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowo-Usługowe Dariusz Sawicki, Pruszków
„Od 4 lat korzystamy z programu małej księgowości SKP® i jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Kontakt z serwisem i pomoc techniczna jest na wysokim poziomie. Dużą zaletą jest automatyczna aktualizacja stanu prawnego, prosta i oczywista obsługa programu do małej księgowości, a także możliwość korzystania z wielu przydatnych funkcji.”

EWA SADOKIERSKA

Przedszkole Niepubliczne SIEDEM DARÓW, Tczew
„Od 10 lat korzystam z SKP®. Jestem bardzo zadowolona. Program do KPiR jest czytelny i przejrzysty a obsługiwanie jego jest intuicyjne (…). Czuję się bardzo bezpiecznie i komfortowo z pracownikami obsługi technicznej, jak i handlowej, którzy posiadają duże kompetencje, emanuje z nich uprzejmość, serdeczny stosunek do klienta oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Z ogromną przyjemnością polecam firmę FORMSOFT i zapraszam do grona zadowolonych klientów.”

Janusz Jędrzejko

Firma Jędrzejko, Bielsko-Biała
"Firma Jędrzejko Janusz Jędrzejko ma przyjemność potwierdzić, że od 2008r. korzysta z programu SKP® Super Księga Podatkowa – Biura Informatyki Stosowanej Format. Firma ta wykazuje się dużym profesjonalizmem i rzetelnością. Przez blisko sześć lat współpracy nie mieliśmy żadnych problemów przy korzystaniu z programu. Współpraca układa się bardzo dobrze, zawsze możemy liczyć na fachową pomoc. Pracownicy Działu Wsparcia Merytorycznego w każdej chwili służą cenną poradą i swoją wiedzą. Program jest intuicyjny w obsłudze, funkcjonalny i na bieżąco aktualizowany. Idealnie dostosowany do przedsiębiorstwa rozliczającego się w formie ryczałtu ewidencjonowanego. Cena programu jest przystępna. Program spełnia potrzeby i oczekiwania naszej firmy.Dlatego też z czystym sumieniem oraz pełną odpowiedzialnością możemy polecić Biuro Informatyki Stosowane Format i jego produkty."

Anita Zawora

Usługi Rachunkowo – Księgowe Anita Zawora, Stargard Szczeciński
"Program w wersji dla biur rachunkowych jest prosty w obsłudze, wprowadzanie dokumentów do systemu odbywa się szybko i nieskomplikowanie. Firma FORMAT przez cały czas współpracy wykazuje się profesjonalnym podejściem biznesowym. Jest firmą solidną, kompetentną, wywiązującą się z zawartej umowy i służącą pomocą w rozwiązywaniu problemów, począwszy od instalacji programów jak i w późniejszej eksploatacji. Uwagę należy zwrócić na poziom obsługi ze strony technicznej jak i handlowej, oraz na kompetencje i zaangażowanie pracowników – jest bardzo wysoki z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu i kultury handlowej."

Małgorzata Jacheć

Biuro Rachunkowe SAGITTARIUS S.C., Śrem
"Oprogramowanie to jest łatwe w obsłudze oraz posiada wiele użytecznych funkcji. Uważamy, że jest ono w stanie zaspokoi ć oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy, którzy są kompetentnymi osobami i zawsze służą pomocą w zakresie obsługi Ważne jest dla nas to, że program na bieżąco jest aktualizowany zgodnie ze zmianami przepisów prawa. Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą FORMAT i polecić go jako partnera godnego zaufania. Mając powyższe na uwadze, rekomendujemy wszystkim jeszcze niezdecydowanych, zakup i wdrożenie oprogramowania finansowo księgowego dla biur rachunkowych."

Lech Trędota

Centrum Profilaktyczno-Lecznicze MEDITEL Lech Trędota, Pułtusk
"Program wybraliśmy z wielu innych, ponieważ jest prosty w obsłudze i świetnie nadaje się do małej firmy. Z SKP® korzystamy od kilku lat. Z współpracy z SKP® jesteśmy zadowoleni, bardzo cenimy profesjonalną obsługę świadczoną przez Państwa pracowników."

Marta Głowacka

ATRAM Usługi porządkowe, Warszawa
"Firma ATRAM Usługi porządkowe od kilku lat współpracuje ze spółką FORMSOFT. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i przejrzystości programu. Niezmiernie cenimy sobie dobry kontakt oraz rzetelność pracowników udzielających informacji. Dotychczasowe współdziałanie przebiega prawidłowo i zdecydowanie zasługuje na rekomendację."