OPINIE O PROGRAMIE SKP® w GOOGLE

Dodaj swoją opinię

Poniżej prezentujemy wybrane, wystawione przez naszych wiarygodnych Klientów, opinie na temat programu SKP®.
Opinie pochodzą z wizytówki programu SKP® na Google Maps i zostały opublikowane na naszej stronie z zachowaniem pisowni oraz danych ich Autorów.

Justyna Ryś
Justyna Ryś
Korzystam z SKP od 2007r. Polecił mi go znajomy, któremu jestem wdzięczna. Dodam, ze program jest rewelacyjny, zawsze dopracowany do najnowszych wymogów. W razie konieczności można dzwonić i zostaje udzielona pomoc.
rozwiń
Przemysław Milanowski
Przemysław Milanowski
Pracuję na programie od czasów jeszcze z przed Windowsa. Prosty w obsłudze intuicyjny z możliwością dostosowania do swoich potrzeb.
rozwiń
Danuta Obara
Danuta Obara
Jestem bardzo zadowolona, a przede wszystkim za szybkie odpowiedzi w razie pytań i wątpliwości lub braku mojej wiedzy ze znajomości programu.
rozwiń
Jerzy Biesiadowski
Jerzy Biesiadowski
Przy pomocy SKP prowadzę działalność gospodarczą od wielu lat (Numer licencji <500). Program jest intuicyjny i ponadto posiada wbudowaną pomoc kontekstową. Na ewentualne pytania dodatkowe odpowiedź udzielana jest błyskawicznie. Co bardzo ważne program jest na bieżąco aktualizowany. Zdecydowanie polecam!
rozwiń
Halina Majka
Halina Majka
łatwy w obsłudze intuicyjny
rozwiń
Zbigniew Matyjanek
Zbigniew Matyjanek
Dobry program, który pomaga mi prowadzić księgowość. Polecam
rozwiń

REFERENCJE UŻYTKOWNIKÓW PROGRAMU KSIĘGOWEGO SKP®

AGNIESZKA ZIÓŁKOWSKA-KOPEĆ, S. ZIÓŁKOWSKI

Prowadzenie Ksiąg Podatkowych DORMAR S.C., Sosnowiec
„Jako spółka cywilna prowadzimy Biuro Rachunkowe od 2010 roku. Obsługujemy około 140 firm. Od początku istnienia Biura naszym programem księgowym jest SKP® - Super Księga Podatkowa. Korzystamy z modułów PKPiR, Ryczałt, Kardy i Płace, wystawiamy faktury w imieniu klientów, a także korzystamy z modułu do sporządzania i wysyłania drogą elektroniczną zeznań rocznych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z funkcjonalności oraz przejrzystości programu. Obsługa BOK reaguje niemal natychmiast na każdy napotkany problem. Z pełnym zadowoleniem polecamy program SKP®.”

MAŁGORZATA STOLARCZYK

HTLUX Usługi Księgowe, Białogard
„Od wielu lat korzystam z programu SKP®, moduł to PKPiR, Ryczałt, Kadry i Płace oraz moduł do sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Firma nadąża za zmieniającymi się przepisami, na bieżąco wdrażane są każde zmiany wraz z objaśnieniami, jak i gdzie poszczególnych zmian dokonać w programie. Podziękowania należą się również dla Informatyków technicznych z Biura Obsługi Klienta. Każdy problem zawsze jest rozwiązywany z dużą cierpliwością i profesjonalizmem. Jestem zadowolona, że wybrałam program SKP® firmy FORMSOFT Sp. z o.o. i uczciwie polecam innym firmom.”

WŁODZIMIERZ CHMIELEWSKI

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „SKORPOL”, Legnica
„Ogromne podziękowania kieruję do Pań z Biura Obsługi Klienta, do których zwracam się w razie wątpliwości, potrzeb, i na których zawsze mogę polegać. Za każdym razem z dużym zaangażowaniem odpowiadają na moje pytania. I co ważne, nie jestem ograniczony limitem czasowym – ani na czas rozmowy, ani liczbą kontaktów z BOK w danym roku. To było dla mnie bardzo ważne i stanowiło duże ułatwienie na początku bieżącego roku, kiedy wprowadzono tak wiele zmian związanych z Polskim Ładem. Profesjonalizm w każdym calu.”

JAROSŁAW MOROSKI

Transport Ciężarowy Jarosław Moroski, Wrocław
„Z firmą FORMSOFT współpracujemy od 4 lat. Jesteśmy zadowoleni z jakości, przejrzystości i intuicyjnej obsługi programu. Cenimy sobie profesjonalizm i podejście do klienta. W razie problemów z programem można liczyć na życzliwość, cierpliwość i fachowe rozwiązanie. Program SKP® spełnia nasze oczekiwania.”

WIESŁAWA MIKLAS

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Budowlanego, Kruszwica
„Prowadzę KPiR na programie SKP® od 2018 roku. Jestem z niego bardzo zadowolona, ponieważ aktualizacje są robione na bieżąco. Ponadto do zmian podatkowych zawsze przychodzą obszerne wyjaśnienia wraz opisem, jak stosować je w programie. Opieka Serwisowa jest naprawdę super - zawsze pomaga rozwiązać problem. W mojej ocenie program SKP® jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Polecam.”

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne

dr Józef Łobocki, Sekretarz Generalny PTE
"Polskie Towarzystwo Ekonomiczne rekomenduje program "Super Księga Podatkowa" ® autorstwa Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT i wyraża zgodę na używanie logo PTE oraz sformułowania "polecane przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne" w produkcji/dystrybucji tego programu."

Co mówią o nas nasi Klienci

Mariola Kowalczyk

KONKRET, Kostrzyn nad Odrą
"Od 10 lat jestem użytkownikiem programu dla biur rachunkowych SKP®  (…). Program generalnie jest bardzo czytelny i intuicyjny, na bieżąco aktualizowany, dostosowany do bieżących zmian."

Małgorzata Konefał

Prototypownia s.c. Szczecinek Brown
"Program księgowy SKP® sprawdzi się w małej i większej firmie bez względu na formę działalności. Również bardzo cenię sobie profesjonalizm i podejście do klienta. W razie problemów z komputerem i programem zawsze można liczyć na życzliwość, cierpliwość i fachowe załatwienie tematu."

MIECZYSŁAW MARUSZKO

Biuro Wyceny Nieruchomości, Jeziorany
„Szczególne podziękowania kieruję do Pań z BOK, do których zwracam się w razie wątpliwości. Zawsze szybko i z dużym zaangażowaniem odpowiadają na moje pytania. I co ważne, nie jestem ograniczony limitem czasowym. (…) pragnę zarekomendować SKP® jako sprawdzony program księgowy, który na co dzień ułatwia mi pracę.”

DOROTA NOWACKA-OKOŃSKA

Biuro Rachunkowe, Poznań
„Jestem bardzo zadowolona z programu SKP® do KPiR. A co ważne zawsze mogę liczyć na pomoc techniczną informatyków od Państwa. Każdy problem zawsze został przez Państwa rozwiązany. Nigdy nie zostałam z problemem sama.”

ANNA KIEJZIEWICZ

Usługi Transportowe Krzysztof Sokołowski, Olsztyn
„Pracuję na programie księgowym dla firmy od 1997 roku na module Kadry i Płace oraz Księgowość i to już świadczy o tym, że bardzo lubię ten program. (…) Program do prowadzenia firmy SKP® jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Forma graficzna wystawianych faktur jest czytelna i przejrzysta. Wydruki rejestrów i księgi można ustawić sobie według potrzeb.”

ANNA PODGÓRSKA

LEO Sprzedaż Samochodów, Nowe Miasto
„Program SKP® do małej księgowości jest bardzo prosty w obsłudze posiada wiele użytecznych funkcji. Jest na bieżąco aktualizowany co jest bardzo ważne. W każdej chwili można liczyć na wsparcie techniczne firmy. Rzetelna i miła obsługa służy pomocą w każdej sytuacji.”

JOLANTA POLCZYK

Biuro Rachunkowe LEX, Warszawa
„Uważam, że SKP® to świetny program do obsługi księgowej małych firm i do ryczałtu . Jest bardzo intuicyjny łatwy do ogarnięcia dla osoby zaczynającej prace na programie. (…) Bardzo cenię sobie obsługę klienta, zawsze życzliwie i z ogromną cierpliwością udzielane są wyjaśnienia i ewentualna pomoc informatyczna oraz to, że dodzwonić można się bez problemu.”

ELŻBIETA ARENT

ARENT Elżbieta, Andrzej Arent, Gdańsk
„Korzystamy z tego oprogramowania dla firm SKP® od 2000 roku, który całkowicie spełnia nasze oczekiwania. Naszym zdaniem ten program do KPiR jest niezawodny, czytelny i intuicyjny. Do tego na bieżąco aktualizowany. Cenimy sobie również elastyczną ofertę producenta – umożliwiającą zakup modułów w dowolnym momencie użytkowania programu.”

MARIUSZ SADOWSKI

Sieć Sklepów, Rybczewice
„Od 6 lat korzystam z programu do małej księgowości SKP® (…). Bardzo cenie sobie zaangażowanie Pań z Biura Obsługi Klienta, które zawsze szybko reagują i chętnie służą pomocą. Nigdy nie zostałem pozostawiony sam z problemem – zawsze otrzymuje wyczerpujące informacje.”

EWA NOWICKA

AE-BIURO sp. z o.o., Otwock
„Jestem współwłaścicielem 3 biur rachunkowych, w których pracują tylko programy kpir dla biur rachunkowych SKP® . Zainstalowane są na 1 komputerze, działają w 3 sieciach i nie ma żadnych kolizji między nimi. Łatwość obsługi, własna baza danych, pozwala na obsługę łącznie ok. 200 firm. Program księgowo-podatkowy SKP® obsługuje wszystkie formy opodatkowania osób fizycznych.”

M.STĘPNIAK, A.ZABOROWSKA, K.PALACZ

Biuro Rachunkowe MAK s.c., Warszawa
„Biuro Rachunkowe prowadzimy od 8 lat, obsługujemy ponad 100 firm. Od samego początku istnienia naszego Biura korzystamy z programu księgowo-podatkowego SKP® (moduł PKPiR, ryczałt, Kadry i Płace, Fakturowanie). (…) Bardzo miła i chętna do pomocy obsługa. Spokojnie możemy polecić program kpir SKP® innym firmom.”

MONIKA SAWICKA

Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowo-Usługowe Dariusz Sawicki, Pruszków
„Od 4 lat korzystamy z programu małej księgowości SKP® i jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Kontakt z serwisem i pomoc techniczna jest na wysokim poziomie. Dużą zaletą jest automatyczna aktualizacja stanu prawnego, prosta i oczywista obsługa programu do małej księgowości, a także możliwość korzystania z wielu przydatnych funkcji.”

EWA SADOKIERSKA

Przedszkole Niepubliczne SIEDEM DARÓW, Tczew
„Od 10 lat korzystam z SKP®. Jestem bardzo zadowolona. Program do KPiR jest czytelny i przejrzysty a obsługiwanie jego jest intuicyjne (…). Czuję się bardzo bezpiecznie i komfortowo z pracownikami obsługi technicznej, jak i handlowej, którzy posiadają duże kompetencje, emanuje z nich uprzejmość, serdeczny stosunek do klienta oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Z ogromną przyjemnością polecam firmę FORMSOFT i zapraszam do grona zadowolonych klientów.”

Janusz Jędrzejko

Firma Jędrzejko, Bielsko-Biała
"Firma Jędrzejko Janusz Jędrzejko ma przyjemność potwierdzić, że od 2008r. korzysta z programu SKP Super Księga Podatkowa – Biura Informatyki Stosowanej Format. Firma ta wykazuje się dużym profesjonalizmem i rzetelnością. Przez blisko sześć lat współpracy nie mieliśmy żadnych problemów przy korzystaniu z programu. Współpraca układa się bardzo dobrze, zawsze możemy liczyć na fachową pomoc. Pracownicy Działu Wsparcia Merytorycznego w każdej chwili służą cenną poradą i swoją wiedzą. Program jest intuicyjny w obsłudze, funkcjonalny i na bieżąco aktualizowany. Idealnie dostosowany do przedsiębiorstwa rozliczającego się w formie ryczałtu ewidencjonowanego. Cena programu jest przystępna. Program spełnia potrzeby i oczekiwania naszej firmy.Dlatego też z czystym sumieniem oraz pełną odpowiedzialnością możemy polecić Biuro Informatyki Stosowane Format i jego produkty."

Anita Zawora

Usługi Rachunkowo – Księgowe Anita Zawora, Stargard Szczeciński
"Program w wersji dla biur rachunkowych jest prosty w obsłudze, wprowadzanie dokumentów do systemu odbywa się szybko i nieskomplikowanie. Firma FORMAT przez cały czas współpracy wykazuje się profesjonalnym podejściem biznesowym. Jest firmą solidną, kompetentną, wywiązującą się z zawartej umowy i służącą pomocą w rozwiązywaniu problemów, począwszy od instalacji programów jak i w późniejszej eksploatacji. Uwagę należy zwrócić na poziom obsługi ze strony technicznej jak i handlowej, oraz na kompetencje i zaangażowanie pracowników – jest bardzo wysoki z zachowaniem wszelkich zasad profesjonalizmu i kultury handlowej."

Małgorzata Jacheć

Biuro Rachunkowe SAGITTARIUS S.C., Śrem
"Oprogramowanie to jest łatwe w obsłudze oraz posiada wiele użytecznych funkcji. Uważamy, że jest ono w stanie zaspokoi ć oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy, którzy są kompetentnymi osobami i zawsze służą pomocą w zakresie obsługi Ważne jest dla nas to, że program na bieżąco jest aktualizowany zgodnie ze zmianami przepisów prawa. Chcielibyśmy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą FORMAT i polecić go jako partnera godnego zaufania. Mając powyższe na uwadze, rekomendujemy wszystkim jeszcze niezdecydowanych, zakup i wdrożenie oprogramowania finansowo księgowego dla biur rachunkowych."

Lech Trędota

Centrum Profilaktyczno-Leczniczego MEDITEL Lech Trędota, Pułtusk
"Program wybraliśmy z wielu innych, ponieważ jest prosty w obsłudze i świetnie nadaje się do małej firmy. Z SKP korzystamy od kilku lat. Z współpracy z SKP jesteśmy zadowoleni, bardzo cenimy profesjonalną obsługę świadczoną przez Państwa pracowników."

Marta Głowacka

ATRAM Usługi porządkowe, Warszawa
"Firma ATRAM Usługi porządkowe od kilku lat współpracuje z Biurem Informatyki Stosowanej FORMAT. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i przejrzystości programu. Niezmiernie cenimy sobie dobry kontakt oraz rzetelność pracowników udzielających informacji. Dotychczasowe współdziałanie przebiega prawidłowo i zdecydowanie zasługuje na rekomendację."