POZNAJ SKP24 CONNECT BIURO

Przedstawiamy SKP24 Connect Biuro, dzięki któremu  wzbogacisz swoją ofertę, stając się konkurencyjnym, skrócisz czas obsługi klientów i podniesiesz jej jakość.

Ten moduł do SKP® to nowoczesne i wygodne narzędzie pracy dla biura. Bez limitów ilości dokumentów, kontrahentów i produktów.

Przeczytaj, jak w codziennej pracy biura wykorzystasz możliwości
SKP24 Connect Biuro >


Dodatkowo przekażesz swoim Klientom dostęp do ich własnej chmury, z której będą mogli wystawiać faktury online oraz zyskają szybki kontakt z Twoim biurem.

Zobacz, jak SKP24 Connect Biuro ułatwi Twoim klientom współpracę z biurem >

Korzyści dla biura

Oszczędność czasu

Dzięki zautomatyzowaniu księgowania znacznie skróci się czas wprowadzania dokumentów do Twojego programu. Ty zwrotnie szybko dostarczysz klientowi niezbędne mu informacje. A to wszystko bez konieczności odrywania pracowników biura od pracy!

Wyższa efektywność pracy

Czas poświęcony do tej pory na żmudne księgowania jednej firmy, pracownicy biura będą mogli wykorzystać także na obsługę innych firm, przez co zwiększy się ich efektywność i zmniejszy ryzyko ewentualnych błędów.

Niższe koszty działalności

Ograniczysz liczbę wydruków papierowych dokumentów. Nie musisz wykonywać licznych telefonów do nieterminowych klientów. Twoi pracownicy będą bardziej efektywni, nie będzie więc potrzeby pracy „po godzinach”.

Księgowanie bez opóźnień

Klient na bieżąco dostarcza do Twojego biura niezbędne dane, co pozwala uniknąć opóźnień w księgowaniu jego dokumentów.


Bieżące informacje

Otrzymujesz bieżące informacje o sprawach pracowniczych, a na dodatek są one bezpośrednio ściągane do Twojego programu SKP®.

Szybki kontakt

Nie musisz się martwić nadmiarem telefonów czy e-maili od Klientów – dzięki usłudze SKP24 Connect Biuro masz z nimi stały i szybki kontakt

Szerszy pakiet usług w ofercie

Będziesz mógł zaproponować swoim Klientom nowoczesne i wygodne narzędzie do fakturowania oraz bezpośredni dostęp do bieżących informacji na temat ich firmy.

Wzrost zadowolenia klientów

Jednym kliknięciem przekazujesz klientowi istotne dane oraz dokumenty, jego obsługa jest zatem błyskawiczna, a on bardziej zadowolony z Twojej pracy.

Korzyści dla firmy

Darmowa aplikacja do fakturowania

Twój klient otrzymuje od Ciebie bezpłatny dostęp do fakturowania online. Wystawia faktury gdzie i kiedy chce, a Ty możesz je pobrać z chmury bezpośrednio do swojego programu SKP®. Co za oszczędność czasu!

Dostęp do bieżących danych

Za pomocą indywidualnego konta klient ma wgląd w dane swojej firmy, między innymi: koszty, składki, podatki do zapłacenia. Przegląda wystawione przez Ciebie dokumenty, gdzie i kiedy chce, 24 godziny na dobę!

Wzrost jakości obsługi

Dzięki Portalowi Klienta może on przeglądać efekty pracy Twojego biura i uzyskać bieżące informacje np. o wysokości podatku, bez konieczności odrywania pracowników biura od pracy.

Szybki kontakt z biurem

W dowolnej chwili generujesz potrzebne dokumenty, a następnie w formacie PDF wysyłasz je na konta internetowe Twoich klientów. W ten sposób klient ma stały dostęp do informacji i nie musi często kontaktować się z Tobą.

Oszczędność czasu

Poprzez elektroniczną wymianę dokumentów z Twoim biurem wszystko odbywa się automatycznie i bezproblemowo, a więc Twój klient będzie miał więcej czasu na prowadzenie własnej firmy.

Pełna mobilność

Twój klient wystawia dokumenty sprzedażowe z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie! 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu. Potem już tylko jednym kliknięciem wysyła je do chmury internetowej, a Twoje biuro je księguje.