SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

Zyskaj aż 30% RABATU na wybrany program i moduły!

Teraz nowi Klienci zyskają dodatkowy bonus:
gwarancję BEZPŁATNEJ OPIEKI SERWISOWEJ AŻ DO KOŃCA 2022 ROKU!

DLA ROZPOCZYNAJACYCH DZIAŁALNOŚĆ

Złóż zamówienie w ciągu 100 dni od daty zarejestrowania nowej działalności gospodarczej i po automatycznej weryfikacji danych w REGON dostaniesz 21% RABATU na zamówiony program już na starcie swojej firmy.

Składając zamówienie, zaznacz pole: „Dla rozpoczynających działalność”.

Zamów z RABATEM >

DLA ZMIENIAJĄCYCH PROGRAM

Zastąp swój obecny program elastycznym i sprawdzonym SKP® . Złóż zamówienie, prześlij skan lub ksero dowodu zakupu dotychczas używanego programu o podobnym zakresie działania i wystawionego na tę samą firmę (NIP), która zamierza zakupić SKP®, a uzyskasz 21% RABATU.

W formularzu zamówienia zaznacz pole: „Dla zmieniających program”.

Zamów z RABATEM >

Promocja poleć znajomemu

Poleć znajomemu program SKP®, a oboje zyskacie atrakcyjne BONUSY. Polecający otrzyma prowizję za każde polecenie programu SKP® (50 zł netto za polecenie SKP® Firma, 100 zł netto za polecenie SKP® Biuro), a Znajomy 30% RABATU na SKP® START, dowolne moduły i dodatki. Zobacz, jak zyskać rabaty > W formularzu zamówienia zaznacz : "Kupuję z polecenia".
Regulamin promocji dostępny TUTAJ >.

Wyjątkowy RABAT do 30% dla Użytkowników wersji testowej!

Pobierz bezpłatną 60-dniową wersję SKP® i zyskaj rabat na zakup wybranego programu. Już teraz wypróbuj SKP® za darmo >

Jeżeli zdecydujesz się na zakup SKP® w ciągu 10 dni od momentu pobrania wersji testowej SKP® otrzymasz aż 15% RABATU na pełną wersję SKP® Start oraz wszystkie moduły! Jak skorzystać z promocji? Podczas składania zamówienia wpisz KOD PROMOCYJNY przesłany w wiadomości e-mail, zawierającej link do pobrania wersji testowej.

Zyskaj jeszcze więcej! Załóż firmę w wersji testowej, a otrzymasz aż 30% RABATU na SKP® Start, wszystkie moduły i dodatki. Jak skorzystać z promocji? Składając zamówienie na program zaznacz promocję 30% i podaj swój NIP. Pamiętaj, że rabat zostanie przyznany jedynie po wpisaniu NIP użytego w wersji testowej. Nie zwlekaj! Promocja ważna jest 30 dni od momentu założenia firmy w tejże wersji.

Warunki promocji

Producent zastrzega sobie prawo odstąpienia od udzielenia rabatu w przypadku, gdy dotychczas używany program nie spełnia kryteriów merytorycznych lub jakościowych.

Wymienione promocje obejmują wersję startową programu oraz moduły.

Rabat udzielany jest tylko w momencie składania zamówienia w formularzu na stronie internetowej.

  • W/w rabaty nie są dostępne w sieciach handlowych
  • Rabaty dotyczą zakupu programu i nie obejmują dodatków i rozszerzeń
  • Rabaty nie dotyczą "wersji ograniczonej" programu
  • Żadnej z powyższych ofert nie można łączyć z innymi możliwymi promocjami.