OPIEKA SERWISOWA - SYSTEM AUTOMATYCZNEJ OBSŁUGI

Kupując SKP® dla Twojej firmy możesz być pewnym, że będzie zawsze zgodny z aktualnym stanem prawnym. Nasz zespół ekspertów stale i co istotne terminowo, dostosowuje go do nowości i zmian w przepisach podatkowych.

Dzięki usłudze: System Automatycznej Obsługi każda nowa wersja SKP® natychmiast znajdzie się na Twoim komputerze.

W każdym momencie możesz zapoznać się z listą wszystkich aktualizacji. Historia wersji >

Aktualizacja i Opieka Serwisowa - Nowości 2024 >

Mała księgowość uproszczona - aktualizacja i opieka serwisowa dla klientów
Opieka Serwisowa

Możesz liczyć na nielimitowaną opiekę i wsparcie!

Dbamy o to, aby nasze programy działały niezawodnie i uwzględniały aktualny stan przepisów prawnych. SKP® jest aktualizowany regularnie, tyle razy w ciągu roku, ile to jest konieczne. A to wszystko w ramach jednej rocznej opłaty
Dowiedz się więcej o Opiece serwisowej

Profesjonalna pomoc

naszych konsultantów, którzy będą służyć Tobie pomocą już od momentu instalacji oraz podczas pracy z SKP®. W razie potrzeby pisz, dzwoń lub rozmawiaj przez czat.

Dostęp do aktualizacji 

oraz najnowszych wersji programu aż od momentu zakupu aż do końca roku księgowego przez cały rok trwania licencji gwarantujemy darmowe aktualizacje programu

Serwis danych

przeprowadzony przez naszych wyspecjalizowanych pracowników. Także masz możliwość cyklicznej, automatycznej archiwizacji danych, by szybko odzyskać utracone dane.

Możliwość zgłaszania sugestii 

dotyczących ulepszeń funkcjonalności i działania programu SKP®. Zaproponuj nam ciekawe pomysły a najbardziej wartościowe będziemy starać się wdrażać.

Zastanawiasz się nad zakupem? Sprawdź, ile wyniesie koszt Opieki Serwisowej w kolejnych latach. Zobacz Kalkulator Opieki >

ILE TO KOSZTUJE

Kupując program teraz, otrzymasz bezpłatny dostęp do Opieki Serwisowej do końca 2024 roku!

W kolejnych latach i tylko za jednorazową opłatą możesz nabyć prawo do otrzymywania Opieki Serwisowej oraz pomocy technicznej przez cały rok księgowy. Koszt zakupu Opieki Serwisowej dla Klientów, którzy aktualizują się "rok do roku" wynosi ok. 40% aktualnej wartości posiadanego programu, ale nie mniej niż 154 zł netto.

Jeśli zapomnisz i nie wykupisz Opieki Serwisowej przez rok lub nawet kilka lat - nie musisz kupować wersji poprzednich! Przejdziesz na bieżącą wersję SKP® w cenie jednorocznej opłaty za Opiekę Serwisową. Zapłacisz za to, w zależności od długości przerwy, ok. 45% wartości posiadanego pakietu.

Co ważne, Opieka Serwisowa zawiera w cenie całoroczny i natychmiastowy dostęp do najnowszych wersji wprost z programu SKP®.

Oszczędzaj pieniądze! Skorzystaj z promocji

21% RABATU dla rozpoczynających działalność
25% RABATU dla zmieniających program
Sezonowe RABATY na program, moduły i dodatki