POZNAJ SKP24 CONNECT FIRMA

Przedstawiamy SKP24 Connect Firma dzięki któremu 24h/dobę wystawisz faktury online, masz bieżący wgląd w dane swojej firmy oraz wprowadzisz do SKP24 Connect wiele innych dokumentów.

A na dodatek to wszystko w jednej chwili automatycznie zostanie ściągnięte do Twojego SKP®.

Ten moduł do SKP® to wygodne narzędzie pracy dla Twojej firmy. Bez limitów ilości dokumentów, kontrahentów i produktów.

Co zyskasz dzięki korzystaniu z SKP24 Connect Firma
- zapoznaj się z poradnikiem >

Aplikacja do fakturowania online

Jednym z elementów tej usługi jest prosty i funkcjonalny program do fakturowania online. Dzięki niemu 24 h/dobę, za pomocą kilku kliknięć, wystawisz i wyślesz kontrahentom każdy rodzaj faktury. Do tego automatycznie zostaną one zaksięgowane w Twoim SKP®!

Import dokumentów z SKP24 Connect Firma

Usługa SKP24 Connect Firma to również import dokumentów do Twojego SKP®. W dowolnym miejscu i czasie wprowadzisz z SKP24 Connect Firma do Twojego SKP®: dokumenty pracownicze, zakupy środków trwałych i wyposażenie, przejazdy do wyliczenia kilometrówki oraz zapłaty.

Oszczędność czasu

Poprzez elektroniczną wymianę dokumentów między Twoim SKP® a chmurą wszystko odbywa się automatycznie i bezproblemowo, a więc będziesz miał więcej czasu na prowadzenie własnej firmy.


Dostęp do bieżących danych

Zapomnij o drukowaniu sterty papierowych dokumentów! Za pomocą aplikacji masz wgląd w dane swojej firmy, między innymi: deklaracje VAT, koszty, składki, podatki do zapłacenia. Wysyłaj z Twojego SKP® do SKP24 Connect Firma wystawione przez siebie dokumenty i przeglądaj je z dowolnego urządzenia, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych naszych Klientów jest dla nas priorytetem! Dane wprowadzane przez Ciebie są strzeżone przed dostępem osób niepowołanych oraz chronione przed przypadkowym usunięciem.

Indywidualna opieka

W trakcie korzystania z usługi nigdy nie będziesz pozostawiony sam sobie. W trosce o Twój komfort pracy zapewniamy indywidualną opiekę merytoryczno-techniczną wykwalifikowanych konsultantów.