Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak korzystać z modułu: Delegacje? Powrót

2021-04-16

Po zakupie modułu Delegacje w Kartotekach dostępne będą zakładki: Delegacje krajowe oraz Delegacje zagraniczne.

W jednej rozliczysz delegacje na terenie kraju, w drugiej te poza granicami kraju. Obie wyglądają niemal identycznie i podobnie wprowadza się polecenie wyjazdu i rozlicza delegację. Jedyną różnicą jest to, że w delegacjach zagranicznych obsługiwana jest część zagraniczna delegacji i można ją rozliczać w walutach obcych.

Po wejściu do zakładki kliknij [Dodaj] i wprowadź polecenie wyjazdu. Do dyspozycji masz 4 zakładki: Ogólne, Dojazdy, Noclegi i Inne wydatki. Bezpośrednio z tej zakładki możesz również zaksięgować wprowadzoną i rozliczoną delegację, korzystając z funkcji [Księguj].

Pamiętaj, że każdego wprowadzonego pracownika czy środek lokomocji możesz dopisać do Słownika tak, abyś nie był zmuszony wprowadzać ich do programu ponownie, przy każdej kolejnej delegacji.

Zwróć uwagę na zakładkę: Kartoteki > Delegacje > Opcje, gdzie możesz wprowadzić pojazdy, stawki kilometrowe czy stawki diet.

Zobacz, jak możesz rozliczyć delegację krajową >

Sprawdź też, jak rozliczyć delegację zagraniczną >

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót