Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Odkryj SKP24 Connect Firma! Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z tego rozwiązania na co dzień Powrót

2024-05-10

Z przyjemnością ogłaszamy premierę nowej usługi do fakturowania online SKP24 Connect Firma, opartej na zaktualizowanej aplikacji SKP w Firma w Chmurze.

SKP24 Connect Firma to nowoczesne i wygodne narzędzie pracy dla Twojej firmy. Bez limitów ilości dokumentów, kontrahentów i produktów.

Oto kilka istotnych informacji o tej funkcjonalnej usłudze, która sprawi, że zarządzanie finansami Twojej firmy stanie się jeszcze bardziej efektywne! Ta innowacyjna usługa będąca dodatkiem do programu SKP zainstalowanego na komputerze umożliwia Ci m.in:

  • wystawianie faktur online 24h/365 dni w roku, a do tego automatycznie zostaną one zaksięgowane w Twoim SKP®,
  • bieżący wgląd w dane Twojej firmy, między innymi: deklaracje VAT, koszty, składki, podatki do zapłacenia,
  • import dokumentów z Chmury do programu SKP®, takich jak: dokumenty pracownicze, zakupy środków trwałych i wyposażenie, przejazdy do wyliczenia kilometrówki oraz zapłaty.

Dzięki elektronicznej wymianie dokumentów między Twoim SKP zainstalowanym na komputerze a SKP24 Connect Firma wszystko odbywa się automatycznie i bezproblemowo, a Ty zyskujesz więcej czasu na prowadzenie własnej firmy.

Ważne! Dane wprowadzane przez Ciebie są strzeżone przed dostępem osób niepowołanych oraz chronione przed przypadkowym usunięciem.

W trakcie korzystania z usługi nigdy nie będziesz pozostawiony sam sobie. W trosce o Twój komfort pracy zapewniamy indywidualną opiekę merytoryczno-techniczną wykwalifikowanych konsultantów.

Jak zalogować się do usługi?

Możesz skorzystać z prostego logowania dostępnego bezpośrednio z programu SKP:

Logowanie do SKP24 Connect w programie SKP

lub ze stopki strony https://www.ksiega-podatkowa.pl/

Zostaniesz przekierowany do panelu logowania na stronie: https://www.mojeskp24.pl

Aby sie zalogować wybierz przycisk: Firma.

Poniżej zrzut panelu usługi SKP24 Connect:

Panel usługi SKP24 Connect Firma

Abonament i promocje

Nowi Klienci mogą złożyć zamówienie na usługę wraz z pierwszym zamówieniem programu SKP na stronie: https://www.ksiega-podatkowa.pl/zamowienie

Natomiast obecni Klienci zamówienie oraz przedłużenie abonamentu na usługę SKP24 Connect Firma mogą złożyć bezpośrednio w programie SKP,  zakładka Moje Konto > Zamówienie.

Abonamenty sprzedawane są na czas określony, liczony w pełnych miesiącach lub na jeden rok kalendarzowy.

W abonamencie na minimum 6 miesięcy otrzymasz: 10% RABATU, a w rocznym aż 15% RABATU!

Informujemy, iż dla komfortu Klientów, po rozpoczęciu nowego roku kalendarzowego:

  • Do 20 stycznia gwarantujemy pełny dostęp do usługi SKP24 Connect 
  • Do 30 stycznia dane są utrzymywane na serwerze.
Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót