Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Po włączeniu programu na rok 2022 wyświetla się komunikat: „Pojawiła się nowa aktualizacja”. Czy dotyczy ona roku 2021 czy nowej wersji na rok 2022? Powrót

2019-01-31

W komunikacie wyświetlanym w programie zawsze występuje informacja, którego roku dotyczy aktualizacja. Proszę zwrócić szczególną uwagę przy akceptacji aktualizacji 2022 czy na pewno jest ona dokonywana na kopii do obsługi właśnie tego roku!

Dodatkowym uproszczeniem jest sposób numerowania – w zależności od jakich cyfr rozpoczyna się wersja aktualizacji, stanowi to informację dla Użytkowników, którego roku ona dotyczy, np. 21.X.X.X – rok 2021 czy 22.X.X.X – rok 2022.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót