Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Co oznacza pytanie o “E-aktualizację”, które pojawia się podczas składania zamówienia na Opiekę Serwisową? Powrót

2020-10-01

W procesie składania zamówienia na Opiekę Serwisową na nowy rok, pada pytanie: „Czy chcesz skorzystać z wygodnej usługi E-aktualizacja?”. Dotyczy ono wyboru udostępnienia najnowszej wersji programu dla Państwa licencji i jest to szybki sposób dostarczenia wersji początkowej na nowy rok.

Jeżeli zaznaczą Państwo opcję: „Tak”, aktualizacja zostanie udostępniona bezpośrednio przy uruchomieniu kopii na rok 2021. Pojawi się wówczas komunikat o pojawieniu się nowej wersji, który należy zaakceptować.

Natomiast w przypadku, gdy nie zatwierdzą Państwo dostawy w formie E-aktualizacji, dostaną Państwo aktualizację do programu nagraną na płycie CD, wysyłaną za pośrednictwem Poczty Polskiej czy kuriera DHL. Pobierana jest wówczas dodatkowa opłata zgodnie z obecnie obowiązującym Cennikiem.

Dostawa e-aktualizacji w formie elektronicznej jest opcją darmową.

Szczegółowy opis procesu zamawiania Opieki Serwisowej została omówiony w artykule: Jak zamówić Opiekę Serwisową >

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót