Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Moje konto – Rejestracja i Logowanie Powrót

2021-07-21

Warunkiem korzystania z serwisu Moje konto jest dokonanie rejestracji. Dlatego przed pierwszym wejściem do serwisu Moje konto > należy wybrać: [Zarejestruj się].

W nowo otwartym oknie REJESTRACJA należy podać: numer licencji, NIP i adres e-mail, jaki został podany w danych licencyjnych oraz zaakceptować Regulamin Serwisu i Politykę Prywatności.

Po stworzeniu konta, na wskazany adres mailowy Użytkownik otrzymuje wiadomość zawierającą link aktywacyjny (ważny 24h). Po jego kliknięciu otworzy się strona Moje konto z oknem do wprowadzenia hasła.

Wprowadzone hasło musi spełniać następujące warunki: zawierać co najmniej 8 znaków, w tym małą i wielką literę, cyfrę i znak specjalny (@$!%*?&#^~`[]{};:'”|,.<>/=+-_).

Każde kolejne logowania do Mojego konta będzie wymagało podania numeru licencji oraz hasła.

Jeżeli nie pamiętasz hasła do serwisu możesz w łatwy sposób utworzyć nowe hasło. Przeczytaj poradę: Moje konto – odzyskanie hasła >

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót