Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Moje konto – jak sprawdzić, czy posiadam najnowszą wersję programu? Powrót

2021-07-06

Czy wiesz, że posiadając Opiekę Serwisową z Systemem Automatycznej Obsługi na rok bieżący, wszystkie główne wersje programu pobierane są z automatu już przy uruchomieniu programu? Poza wersjami głównymi SKP® pojawiają się również podwersje, które wysyłane są Użytkownikom na życzenie. Dowiedz się więcej na temat wersji programu >

W serwisie Moje konto zostało udostępnione nowe, użyteczne rozwiązanie – pozwalające na szybką weryfikację czy posiadasz najnowszą, dostępną podwersję programu.  Jeżeli okaże się, że Twoja wersja jest nieaktualna – pobierzesz ją samodzielnie.

W tym celu zaloguj się do serwisu Moje konto >   następnie w zakładce: Dane licencyjne porównaj numery wersji programu, znajdujące się w okienkach:

  • Wersji posiadana
  • Wersji dostępna

Za każdym razem, kiedy numery wersji różnią się, okno: Wersja posiadana zostaje oznaczona czerwoną obwódką.

Aby zaktualizować program do najnowszej wersji kliknij przycisk: „Pobierz najnowszą wersję”, który znajduje się za oknem z numerem dostępnej wersji programu (przykład na zrzucie poniżej).

Po kliknięciu w przycisk pobierzesz najnowszą wersję programu.

W zależności od rodzaju posiadanej przez Ciebie przeglądarki – sposób pobrania pliku „.exe” może się nieznacznie różnić. Dowiedz się więcej, jak pobrać program w różnych przeglądarkach >

Po prawidłowym pobraniu pliku uruchomi się instalator programu SKP®. Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami na ekranie i zainstaluj najnowszą wersję programu.

Uwaga!

Dokonując aktualizacji WERSJI WIELOSTANOWISKOWEJ pamiętaj, aby cały proces został przeprowadzony na serwerze przy wyłączonym programie SKP® na wszystkich stacjach roboczych.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót