Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Zobacz, jak uruchomić i korzystać z dodatku Deklaracje roczne Powrót

2021-04-02

Kupując dodatek Deklaracje roczne za rok 2021 otrzymasz następujące deklaracje: PIT-36, -36S -36L, -36LS, -37 (gdy posiadasz moduł Płace i ZUS), -38, -39 oraz załączniki: PIT/B, /D, /2K, /M, /O, /Z, /ZG, /DS, /BR, /MIT, /IP, /PM/, /NZI, /WZ

Rozliczania PIT-ów za rok 2021 dokonasz w wersji programu z roku 2021. Po uruchomieniu programu i zaakceptowaniu komunikatu, do programu automatycznie zostanie dodana możliwość rozliczenia deklaracji rocznych za rok ubiegły.

W zależności od ustawienia: Księgi > Podatek > Opcje > Sposób liczenia podatku dostępne masz PIT-36 lub PIT-36L. Dodatkowo w Księgach znajdziesz PIT-38 i PIT-39.
W module Płace dostępny masz formularz PIT-37.

Pamiętaj, że dla każdego formularza w lewym górnym rogu okna pod ikoną [+] masz dostępne załączniki.

Uwaga! Wysyłka e-Deklaracji będzie możliwa po opublikowaniu ministerialnych e-Deklaracji.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
01
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót