Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak założyć hasła oddzielne dla kilku pracowników? Powrót

2020-09-08

Hasła dla Użytkowników można wprowadzić od razu przy zakładaniu konta dla nowego pracownika w programie (przy wyłączonej firmie – przycisk F8) poprzez zakładkę: System > Hasła > Dodaj.

Jednakże, aby wprowadzić oddzielne hasła dla różnych kont pracowników w programie SKP®, w pierwszym kroku należy założyć hasło dla Użytkownika ADMIN, który będzie funkcjonował w programie jako administrator i główny Użytkownik programu.

Po wykonaniu powyższych czynności, w kolejnym kroku, w celu dodania nowego Użytkownika oraz jego hasła klikamy przycisk: „Dodaj„, a następnie wprowadzamy nazwę Użytkownika oraz indywidualne hasło, które wymaga powtórzenia.

Czynność powtarzamy dla każdego kolejnego Użytkownika programu SKP®.

Hasła możemy również zmienić później. Można tego dokonać poprzez zakładkę: System > Hasła.

Następnie zaznaczamy konkretnego Użytkownika i klikamy przycisk: “Edytuj”, a następnie w otwartym oknie wprowadzamy hasło i zatwierdzamy przyciskiem “OK”.

 

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót