Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak przenieść program za zeszłe lata na inny komputer? Powrót

2020-08-05

W Programach z roku 2014-2020, można wykonać przeniesienie z zakładki: System wersję instalacyjną Programu, za pomocą której będzie można zainstalować na nowo „czysty” Program.


Natomiast dane przenieść można za pomocą archiwizacji wykonanej w poprzednich wersjach programu (zakładka: System > Kopie rezerwowe – Archiwizacja danych).

A następnie odtworzenie w nowej instalacji programu stworzonej archiwizacji (zakładka: System > Kopie rezerwowe > Odtwarzanie danych).


W przypadku wersji poniżej roku 2014, należy spakować (zip) cały folder z instalacją Programu i przekopiować na nowy komputer, po czym go rozpakować i sprawdzić funkcjonowanie Programu.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót