Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Deklaracje roczne za rok 2021 Powrót

2021-04-02

Co to są Deklaracje roczne?

Posiadając dodatek Deklaracje roczne błyskawicznie, bezpośrednio z programu sporządzisz i wydrukujesz rozliczenia za rok ubiegły w oparciu o zebrane w nim dane.

Do wyboru otrzymasz następujące deklaracje: PIT-36, -36S -36L, -36LS, -37, -38, -39 oraz załączniki: PIT/B, /D, /2K, /M, /O, /Z, /ZG, /DS, /BR, /MIT, /IP, /PM/, /NZI, /WZ.

Uwaga! Deklaracje roczne dotyczą tylko jednego roku, poprzedzający rok, w którym możesz je kupić. Pozwalają rozliczyć się z Fiskusem z podatku za rok ubiegły.
Dodatek ten posiada pełną listę Organizacji Pożytku Publicznego i możliwość dowolnego wskazania beneficjenta 1% odpisu podatku.

Dzięki Deklaracjom rocznym możesz także sporządzać deklaracje osobom nie związanym z Twoją działalnością.

Pamiętaj, że wysyłka e-Deklaracji będzie możliwa po opublikowaniu ministerialnych e-Deklaracji. Zobacz poradę, jak uruchomić nowe rozwiązanie >

 

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót