Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Czy można używać programu na dysku zewnętrznym USB? Powrót

2020-08-06

Instalacja programu SKP® na zewnętrznym nośniku USB jest technicznie możliwa, jednakże jest ona niezalecana w związku z większym ryzykiem uszkodzenia oraz utracenia wprowadzonych danych. Jest to związane z możliwością zagubienia dysku USB, zazwyczaj mniejszą wydajnością dysku USB niż dysk twardy oraz ryzykiem przypadkowego odpięcia dysku USB podczas, gdy program będzie uruchomiony.

Jeżeli zdecydują się Państwo na instalację programu SKP® na nośniku USB, prosimy o regularne wykonywanie archiwizacji w programie (poprzez zakładkę: System > Kopie rezerwowe > Archiwizacja danych) oraz skopiowanie pliku archiwizacyjnego do dodatkowej, oddzielnej lokalizacji np. na pendrive lub dysk C na komputerze.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót