Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Co to jest Opieka Serwisowa? Powrót

2021-04-20

Dbamy o to, aby nasz program działał niezawodnie i uwzględniał aktualny stan przepisów prawnych. Biorąc pod uwagę ich częste zmiany, nasz zespół ekspertów na bieżąco dostosowuje go do nowych wymagań. Masz pewność, iż SKP® jest aktualizowane regularnie, tyle razy w ciągu roku, ile jest to konieczne.

Mając na uwadze gwarancję prawidłowości prowadzenia prac księgowych naszych Klientów, włączyliśmy całoroczny System Automatycznej Obsługi do pakietu Opieki Serwisowej. Wszystkie nowe wersje SKP® będziesz otrzymywać automatycznie – i to już w momencie uruchomienia programu. Otrzymywać będziesz powiadomienie o pobraniu nowej wersji od momentu zakupu programu czy jego aktualizacji na nowy rok księgowy aż do końca roku księgowego, w którym dokonano zakupu programu czy aktualizacji

Rozbudowany pakiet Opieki Serwisowej gwarantuje:

  • natychmiastowy dostęp do aktualizacji – każda nowa, główna* wersja programu będzie dostępna od razu po upublicznieniu, po uruchomieniu programu pojawi się komunikat o dostępności automatycznej aktualizacji, którą należy wykonać. Do pobrania aktualizacji wymagane jest połączenie z Internetem.
  • zgodność z przepisami – masz pewność, że zawsze pracujesz na najnowszej wersji programu w pełni dostosowanej do aktualnych przepisów i zmian funkcjonalnych.
  • komfort pracy i oszczędność czasu – nie musisz już kontrolować czy pracujesz na aktualnej wersji.
  • profesjonalną pomoc naszych konsultantów – służą Tobie pomocą już od momentu instalacji oraz podczas pracy z SKP®. Codziennie w robocze dni tygodnia w godzinach 8:00-16:00 możesz liczyć na pomoc naszych ekspertów z Biura Obsługi Klienta. W razie potrzeby skontaktuj się z nami telefonicznie (tel. 76 854 79 58) bądź mailowo (skp@formsoft.pl), a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
  • serwis danych na wypadek ich uszkodzenia – w takiej sytuacji możesz liczyć na pomoc naszych wyspecjalizowanych pracowników technicznych.

A to wszystko jest dostępne w ramach jednej rocznej opłaty!

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
10
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót