Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak wygenerować notę odsetkową? Powrót

2020-09-08

Aby wygenerować notę odsetkową, proszę wejść do zakładki: Biuro > Odsetki, a następnie na dolnym pasku kliknąć przycisk: “Dodaj”.

W otwartym okienku podajemy informacje i wartości dotyczące naliczania odsetek, tj.: dłużnik, numer dokumentu, kwoty czy też daty i terminy. Wprowadzone dane zatwierdzamy przyciskiem “OK”.

Następnie klikamy na przycisk: “Wydruk”, w okienku:”Ustawienia wydruku„, opcja: “Rodzaju wydruku” zaznaczamy: “Nota odsetkowa”, a następnie wskazujemy zakres danych i wybieramy wzór do pisma przewodniego, np. “#_wezwanie do zapłaty.rft”.

Własny wzór pisma przewodniego możemy wprowadzić poprzez przycisk: “Edytor” na dolnym pasku.

Więcej informacji na temat wprowadzania odsetek w SKP®, znajdą Państwo bezpośrednio w programie pod zakładką: Pomoc > Podręcznik > Biuro > Odsetki.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót