Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak przyjąć towar na magazyn? Powrót

2020-09-09

Aby w programie przyjąć towar na magazyn, proszę wejść do zakładki: Księgi > Fakturowanie > miniMagazyn > Przyjęcia na magazyn > Dodaj.

W otwartym oknie przyjęcia wprowadzamy wszystkie potrzebne dane: tj.: Dostawca, indeks towarowy, ilość oraz ceny zakupu czy też sprzedaży.

Aby wprowadzić zupełnie nowy towar bądź usługę, rozwijamy rubrykę: “Indeks towarowy”, a następnie klikamy przycisk: “Dodaj”. W otwartym oknie wprowadzamy wszystkie wartości dotyczące nowego towaru bądź usługi i zatwierdzamy klawiszem “OK”.

W tym celu możemy również skorzystać z przycisku: “Wyszukiwanie szczegółowe”, gdzie możemy zarówno wprowadzić nowy towar/usługę, jak i pobrać bądź edytować pozycję potrzebną do wprowadzanego przyjęcia. Aby dodać wybrany indeks do przyjęcia klikamy przycisk: “Wstaw”. Spowoduje to dodanie wybranej pozycji do przyjęcia.

Całe wprowadzone przyjęcie zatwierdzamy przyciskiem “OK”.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót