Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Korektor zapisów księgowych (Klucz serwisowy) – jak aktywować (ponowne włączenie) Powrót

2021-02-25

Jeżeli wybrałeś opcję: “Tylko w tej sesji”, Korektor zapisów księgowych (Klucz serwisowy) będzie aktywny tylko podczas pracy w programie. Jeżeli wyjdziesz z programu Korektor zapisów księgowych (Klucz serwisowy) zostanie wyłączony. Aby ponownie go aktywować musisz przy zamkniętej Firmie wejść do zakładki: System > Korektor zapisów księgowych (Klucz serwisowy), a następnie wpisać Hasło specjalne, wskazać plik i kliknąć [OK].

W sytuacji, gdy przy aktywacji Korektora zapisów księgowych wybrałeś opcję: ‘Do odwołania’, Korektor pozostaje aktywny aż do momentu, kiedy zdecydujesz się go dezaktywować.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót