Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Korektor zapisów księgowych (Klucz serwisowy) – dezaktywacja (wyłączanie działania) Powrót

2020-09-08

Jeżeli podczas aktywacji Korektora zapisów księgowych (Klucza serwisowego) wybrałeś opcję: “Tylko w tej sesji”, to Korektor zapisów księgowych automatycznie przestanie być aktywny wraz z zamknięciem programu (skorzystanie z Korektora, przy ponownym wejściu do programu będzie możliwe dopiero po jego aktywacji – zobacz punkt wyżej).

Natomiast jeżeli wybrałeś opcję: ”Do odwołania” – wyłączenia możesz dokonać dopiero wchodząc przy zamkniętej Firmie do zakładki: System > Korektor zapisów księgowych (Klucz serwisowy), następnie wpisując Hasło specjalne i wskazując plik, na koniec klikając [OK]. Te czynności spowodują dezaktywację działania Korektora.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót