Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak wydać towar i wystawić do niego fakturę? Powrót

2020-09-10

Aby wystawić fakturę korzystając z modułu miniMagazyn, należy w pierwszej kolejności dodać sprzedaż/WZ w zakładce: Księgi >Fakturowanie > miniMagazyn > Sprzedaż > Dodaj.

Następnie określamy: odbiorcę, towar oraz zapotrzebowanie.

Tak wydany towar możemy sprzedać.

Aby automatycznie przenieść towar do faktury korzystamy z przycisku: „Dodaj do faktury„. Wprowadzona pozycja pojawi się na fakturze.

Dostępne są następujące możliwości:
Usuń istniejący asortyment – usuwany jest znajdujący się już na fakturze asortyment i pozycje z dokumentu sprzedaży stanowią jedyny asortyment na fakturze.
Dodaj do istniejącego asortymentu – pozycje z dokumentu sprzedaży dopisane zostają do już istniejącego asortymentu na fakturze.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót