Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

W jaki sposób zaimportować do Programu SKP® dokumenty sprzedażowe wystawione w SKP24 Connect? Powrót

2024-06-12

Aby zaimportować do programu SKP® faktury wystawione w usłudze online SKP24 Connect, w pierwszym kroku należy je wyeksportować bezpośrednio z SKP24 Connect, wchodząc do zakładki: „Archiwum faktur” a następnie zaznaczamy wybrany bądź wybrane dokumenty do eksportu i klikamy przycisk: „Eksportuj do biura”.

W rubryce „Import”, status dokumentu zmieni się na: „Czeka na import”.

Import faktur z SKP24Connect do biura

Następnie, już w stacjonarnym programie SKP®, proszę wejść do zakładki: Księgi > Księgowanie > Opcje > Import dokumentów z SKP24 Connect.

SKP24 Connect import

 

Dodatkowo, dokumenty z SKP24 Connect należy także zaczytać do archiwum faktur poprzez zakładkę: Księgi > Fakturowanie > Archiwum faktur > Opcje > Import dokumentów do archiwum z SKP24 Connect > SKP24 Connect – import.

SKP24 Conect Import

Jest to bardzo istotne również w celu późniejszego wygenerowania pliku JPK_FA.

 

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót