Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Czy mogę korzystać z oprogramowania dla więcej niż jednej firmy? Powrót

2018-10-18

Dostępne są dwie wersje programu:

SKP® dla Firm, która umożliwia obsługę księgową 1 firmy. Użytkownik tej wersji programu, jeżeli chce zwiększyć liczbę obsługiwanych firm, może złożyć stosowne zamówienie bezpośrednio w programie, w zakładce Moje Konto > Zamówienie. Rozszerzenie liczby obsługiwanych firm, spowoduje zmianę wersji programu na SKP® Biuro.

SKP® dla Biur umożliwiająca prowadzenie księgowości nawet nieograniczonej liczby podmiotów. Do wyboru są trzy plany: obsługa do 10 firm, do 50 firm i bez limitu. Pamiętaj, że jeżeli wybierzesz niższy plan, to w dowolnym momencie możesz zmienić jego wariant na wyższy (w zakładce Moje Konto > Zamówienie).

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót