Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Czy przewidują Państwo promocje dla nowych Klientów? Powrót

Dla nowych Klientów oferujemy następujące promocje:

1. Dla rozpoczynających działalność gospodarczą – do 150 dni od daty rejestracji w CEiDG

2. Dla zmieniających program – gdy Użytkownik korzystał z innego programu księgowego i chciałby go zastąpić sprawdzonym i elastycznym programem SKP®.

W obydwu przypadkach oferowany rabat wynosi 21% przy jednorazowym zakupie programu SKP® wraz z modułami (rabat nie obejmuje dodatków).

3. Rabat aż do 30% dla Użytkowników wersji testowej

Aby uzyskać rabat pobierz bezpłatną 60-dniową wersję SKP® i zyskaj rabat na zakup wybranego programu. Już teraz wypróbuj SKP® za darmo >

Jeżeli zdecydujesz się na zakup SKP® w ciągu 10 dni od momentu pobrania wersji testowej SKP® otrzymasz aż 15% RABATU na pełną wersję SKP® Start oraz wszystkie moduły! Jak skorzystać z promocji? Podczas składania zamówienia wpisz KOD PROMOCYJNY przesłany w wiadomości e-mail, zawierającej link do pobrania wersji testowej.

Zyskaj jeszcze więcej! Załóż firmę w wersji testowej, a otrzymasz aż 30% RABATU na SKP® Start, wszystkie moduły i dodatki. Jak skorzystać z promocji? Składając zamówienie na program zaznacz promocję 30% i podaj swój NIP. Pamiętaj, że rabat zostanie przyznany jedynie po wpisaniu NIP użytego w wersji testowej. Nie zwlekaj! Promocja ważna jest 30 dni od momentu założenia firmy w tejże wersji.

Ponadto organizujemy atrakcyjne promocje ograniczone czasowo.

Poznaj szczegóły promocji>

Powrót