Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak można zmienić stan towaru w magazynie? Powrót

2020-09-10

W programie nie ma opcji zmiany ani zerowania stanów magazynowych. W celu usunięcia pozycji z magazynu należy wycofać ją z przyjęcia wewnętrznego lub zewnętrznego.

Aby tego dokonać w zakładce: Magazyn > Przyjęcia na magazyn należy zaznaczyć daną pozycję do usunięcia, potem kliknąć: „Skreśl”, a na koniec wejść do: Opcje > Usuń skreślone pozycje.

Uwaga! W przypadku, gdy asortyment z przyjęcia zewnętrznego jest wykorzystany w obrocie magazynowym (a więc np. została sprzedana część asortymentu), nie można usunąć danej pozycji z przyjęć na magazyn.

W danym przypadku proszę najpierw usunąć wydania z magazynu (sprzedaż) a następnie przyjęcia zgodnie z regułą opisaną powyżej.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót