Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Czym różni się wersja testowa programu SKP® od wersji poglądowej? Powrót

2018-10-17

WERSJA TESTOWA pozwala na przetestowanie programu SKP® na podstawie samodzielnie wprowadzanych danych. Umożliwia prowadzenie w pełnym zakresie prac przez 60 dni od zainstalowania programu. W każdym momencie po zakupie pełnej wersji programu, będzie można kontynuować prace rozpoczęte w wersji testowej z zachowaniem wszystkich wprowadzonych danych.

WERSJA POGLĄDOWA zawiera natomiast przykładowe dane, wiec łatwiej poznasz zasady pracy z programem. Wszystkie moduły, funkcje i operacje są dostępne i w pełni funkcjonalne. W wersji szkoleniowej można także wprowadzać dane, jednak w ograniczonym zakresie. Dedykowana jest przykładowemu, fikcyjnemu użytkownikowi stąd wszystkie wydruki są tytułowane jego mianem i adresem.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót