Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Od czego zależy cena Opieki Serwisowej programu SKP®? Powrót

2019-01-30

Cena opieki serwisowej wynika z aktualnej wyceny posiadanego programu i procentowego współczynnika.

Zgodnie z informacja zawartą w ofercie SKP® roczne przedłużenie Opieki Serwisowej dla Klientów aktualizujących „rok po roku” wyniesie w przypadku:
– użytkowników SKP® Firma około 35% wartości posiadanego programu wg aktualnych cen producenta, lecz nie mniej niż 79 zł netto.
– użytkowników SKP® Biuro około 35% wartości posiadanego programu wg aktualnych cen producenta, lecz nie mniej niż 179 zł netto.

Warto zaznaczyć, iż w przypadku, gdy niektóre moduły nie są w Państwa firmie używane, można z nich zrezygnować, co obniży cenę opieki serwisowej

Użytkownicy starszych, dawno nieaktualizowanych wersji programu mogą również skorzystać z objęcia Opieką Serwisową SKP®. Finalny koszt takiej usługi to ok. 40% wartości posiadanego programu. Jest to opłata jednorazowa, uprawniająca do otrzymywania Aktualizacji oraz pomocy technicznej przez cały rok księgowy.

Dodatkowo za niewielką dopłatą można dokupić automatyczną obsługę: E-aktualizacja, zapewniającą stały i natychmiastowy dostęp do najnowszych wersji wprost z programu SKP®.

Zaznaczamy przy tym, że nie konkurujemy na rynku niską ceną, lecz bardzo szerokim zakresem merytorycznym programu oraz wysoką jakością produktu i opieki serwisowej.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót