Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Czym różni się bezpłatna wersja programu SKP® od wersji płatnej? Powrót

2018-10-16

Pobierając bezpłatną wersję programu SKP® otrzymujesz program w pełnej funkcjonalności, z którego możesz korzystać aż 60 dni za darmo (w tym obsługę JPK_VAT, JPK_PKPiR, JPK_EWP, JPK_FA). I co ważne – zachowujesz wszystkie wprowadzone dane, jeśli po upływie tego czasu zdecydujesz się na zakup programu SKP®.

Ograniczenia wersji testowej:

– W nagłówkach wydruków widnieje napis: Wersja Testowa.

– Miejsce przeznaczone na dane wystawiającego fakturę pozostawione są puste do wypełnienia przez użytkownika przez opieczętowanie.

– Po zakupie programu i zarejestrowaniu go użytkownik otrzyma indywidualne dane adresowe używane przy fakturowaniu oraz wystawianiu przelewów zwykłych.

– W pozostałych miejscach programu (np. deklaracje podatkowe i ZUS, przelewy Podatki i ZUS) użytkownik wpisuje swoje dane samodzielnie.

 

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót