Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak wykonać spis z natury? Powrót

2020-09-10

Aby utworzyć spisu z natury w programie SKP®, proszę wejść do zakładki: miniMagazyn > Stan magazynu, następnie na dolnym pasku wybieramy przycisk: Wydruk > Arkusz spisu z natury.

W otwartym oknie ustawień wydruku należy uzupełnić wartości, które mają zostać ujęte w spisie z natury tj. rodzaj inwentaryzacji, sposób przeprowadzenia czy wskazać członków komisji inwentaryzacyjnej.

Wprowadzone dane mogą Państwo przejrzeć przed wydrukiem poprzez przycisk: “Podgląd”.

Stworzona zostanie lista dostępnych towarów na magazynie, ale bez podania ich ilości, którą to na wydruku należy wypełnić ręcznie na podstawie przeliczonych fizycznie wartość i porównać z wyliczoną w programie Inwentaryzacją i skorygować ewentualne rozbieżności.

 

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót