Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak korzystać z dodatku: Samodzielne wpisywanie danych adresowych i NIP? Powrót

2021-04-16

Wersja podstawowa programu SKP® umożliwia prowadzenie trzech zestawów danych (Firm), ale tylko na danych adresowych jednego podmiotu (danych licencyjnych).

Dodatek ten umożliwia samodzielne wpisywanie i zmienianie danych adresowych oraz NIP, używanych przy fakturowaniu, poleceniach przelewu i przekazu oraz adresowaniu pism czy kopert w każdej z trzech dostępnych Firm.

Po zakupie dodatku: Samodzielne wpisywanie danych adresowych i NIP, po wejściu do zakładki: Firma > Edytuj > Dane Firmy na fakturze, będziesz mógł samodzielnie wpisywać dane adresowe oraz numer NIP niezależnie w każdej z 3 dostępnych firm.

Dane te pojawią się na wystawianych fakturach, przelewach a także na pismach i kopertach.

Pamiętaj! W nagłówkach wydruków pojawi się zawsze nagłówek Twojej firmy, na którą jest wykupiona licencja.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót