Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Do czego służy dodatek Wymiana danych (wersja SKP® Biuro)? Powrót

2021-04-15

Wymiana danych to dodatek do programu SKP®, dzięki któremu w prosty sposób można wymieniać wskazaną porcję danych księgowych między biurem rachunkowym a jego klientami.

Jeżeli klient biura posiada wersję ograniczoną lub wersję z dodatkiem: Wymiana Danych, może on sporządzać okresowo (np. raz w miesiącu) zestawienie dokumentów sprzedaży. Następnie przesłać je do biura.

Biuro posiadające dodatek: Wymiana Danych po wczytaniu danych przekazanych przez klienta, uzyskuje zapisy księgowe dotyczące sprzedaży. Dzięki temu zyskuje czas, który może poświęcić pozostałym czynnościom księgowym oraz na sporządzanie wymaganych zestawień i raportów.

Odciążenie biura od mechanicznych czynności związanych z wprowadzaniem dużej ilości dokumentów sprzedaży podnosi jakość jego obsługi, umożliwia skupienie uwagi na kontroli i dbałości o merytoryczną obsługę klienta.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót