Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Co zrobić w przypadku komunikatu: “Nie można się zalogować do Centrum Serwisowego”? Powrót

Jeżeli mają Państwo problem z uruchomieniem w programie Centrum Serwisowego, proszę usunąć pliki cookie z przeglądarki Internet Explorer zgodnie z instrukcją: https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/278835

Jeśli – w przypadku Windows 10 – błąd nadal będzie występował, prosimy o odinstalowanie przeglądarki Internet Explorer.
Ponadto, przyczyną braku łączności z Centrum Serwisowym może być antywirus lub włączona zapora systemu operacyjnego, która blokuje możliwość połączenia się programu z naszym serwerem. Zapory należy wyłączyć, a sam program SKP® prosimy dodać do wyjątków w antywirusie.

W tym przypadku cały folder z instalacją programu powinien zostać dodany do wyjątków używanego antywirusa, aby został wyłączony ze skanowania.
Wskazać ścieżkę prowadzącą do programu należy w ustawieniach (narzędziach) posiadanego programu antywirusowego, np. w jego ustawieniach zaawansowanych , w regułach aplikacji (wyjątkach) do nieskanowania. W różnych programach miejsce to może być inaczej nazwane.

W znanych nam programach tego typu, dokonuje się tego w:
1. COMODO
Comodo > widok zaawansowany > piaskownica > ustawienia bezpieczeństwa > dodaj > wybór ścieżki programu (dodajemy ścieżkę instalacji SKP/SAM)
2. NOD
Ustawienia > Otwórz całe drzewo ustawień zaawansowanych > Antywirus i antyspyware > Wyłączenia > Dodaj (dodajemy ścieżkę instalacji SKP/SAM)
3. Kasperski
Ustawienia > Aplikacje > Dodaj do zaufanych (lub przenieś z niezaufanych do zaufanych).

 

Powrót