Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak korzystać z usługi SKP24 Connect Firma? Powrót

2024-06-15

Po zakupie dodatkowej usługi online SKP24 Connect Firma wejdź do programu SKP® i zarejestruj swoją Firmę. Na oknie „Wybór firmy” stań na tej, którą chcesz zarejestrować i kliknij: Rejestracja. Pamiętaj, że możesz zarejestrować wyłącznie jedną firmę.

Na e-mail podany w tej Firmie zostanie wysłana wiadomość z danymi do logowania do Twojego konta w SKP24 Connect Firma.

Następnie wejdź na stronę www.mojeskp24.pl i wybierz Firma. Wprowadź e-mail, hasło i kliknij Zaloguj.

Poniżej lista funkcji, z których możesz korzystać dzięki usłudze SKP24 Connect:

 • Wystawianie faktur bez limitów
  Sporządzaj nieograniczoną ilość faktur, rachunków, dokumentów oznaczonych jako: Paragon, WZ, Pro-forma, Oferta, Marża, Wewnętrzna, Zaliczkowa, Duplikat, faktura „nie-vatowiec”, RR, Metoda Kasowa, faktury i rachunki „odwrotne” oraz faktury masowe.
  Wykorzystaj bogactwo opcji w fakturowaniu, takie jak: elastyczny styl numeracji, rabaty, narzuty, jednostki miary i dodatkowe pole na uwagi i komentarze. A do tego: własne logo, wydruk KP i KW, czy też wybór dowolnej waluty i automatyczne ściąganie kursu NBP.
 • Wystawianie faktur dla zagranicznych kontrahentów
  W aplikacji SKP24 Connect oprócz dokumentów w języku polskim wystawisz również faktury w językach obcych: angielskim, a nawet w niemieckim.
 • Archiwum faktur
  Masz do dyspozycji magazyn wydrukowanych i przekazanych do zaksięgowania faktur, które możesz w dowolnej chwili przeglądać, ponownie wydrukować czy nawet sporządzić z tego miejsca korekty.
 • Zapis faktur do PDF i wysyłka e-mailem
  Wystawione faktury zapisuj do formatu PDF bądź bezpośrednio z aplikacji chmury wysyłaj faktury na email kontrahenta.
 • Wyszukiwanie danych firmowych według NIP
  Znajdź dane swoich kontrahentów wpisując tylko numer NIP. Znajdująca się w chmurze wyszukiwarka automatycznie wyświetli adres siedziby, nazwisko właściciela, datę rozpoczęcia działalności, datę jej zawieszenia i wiele innych istotnych danych.
 • Zapis dokumentów w aplikacji 
  W SKP24 Connect zapiszesz wiele dokumentów, m.in.: chorobowe czy urlopy pracowników, zakup środków trwałych, przejazdy, czy zapłaty. Te wszystkie dokumenty jednym kliknięciem wysyłasz do stacjonarnej wersji programu SKP®, gdzie automatycznie zostaną one zaewidencjonowane.
 • Dostęp do bieżących danych
  Generuj w formacie PDF potrzebne Ci zestawienia dotyczące Twojej firmy i wysyłaj je wprost ze stacjonarnego SKP® na swoje konto w usłudze SKP24 Connect Firma. Już od teraz w dowolnym miejscu i czasie masz dostęp m.in. do: bieżących płatności, wyników podatkowych, deklaracji VAT, list płac, ZUS do zapłaty, zestawień PIT 4R, 8AR czy PIT 11. Na dodatek każdy z tych dokumentów możesz wydrukować w postaci gotowego druku przelewu.
 • Porządek na koncie w aplikacji
  Wszystkie dokumenty wysłane do stacjonarnej wersji SKP® możesz sortować wg: tematu, kategorii, akcji lub daty wysyłki, możesz również wyszukać konkretną wiadomość wpisując w polu SZUKAJ kluczowe słowa. Każdy dokument utworzony w aplikacji możesz w każdej chwili usunąć, wystarczy go zaznaczyć i kliknąć: USUŃ. Dzięki temu masz zagwarantowany porządek oraz szybki dostęp do dokumentów.

Szczegółowa instrukcję, jak korzystać z tej usługi znajdziesz w eBooku:

Podręcznik dla użytkowników SKP24 Connect Firma >

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót