Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Roczne rozliczenie składki zdrowotnej za 2022 w programie SKP® – FILM Powrót

2023-05-04

To kolejny odcinek instruktażowy z cyklu #AKADEMIASKP® stworzonego specjalnie dla Użytkowników programu SKP® do małej księgowości.

W tym filmie przedstawiamy, jak w programie SKP® dokonać rocznego rozliczenia składki na ubezpieczenie zdrowotne za 2022 rok.

Program SKP® polecany jest dla firm rozliczających się na zasadach tzw. małej księgowości: Księgi Przychodów i Rozchodów lub Ryczałtu Ewidencjonowanego. SKP® o jedyny program księgowy, który możesz dowolnie skonfigurować, uzupełniając go moduły: Płace i ZUS, fakturowanie, środki trwałe i wyposażenie, podatek VAT, przejazdy, magazyn czy ryczałt.

Pobierz pełną wersję programu i pracuj aż 60 dni zupełnie za darmo! Pobierz teraz >>

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót