Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak podpisać plik JPK_VAT za pomocą Profilu Zaufanego ePUAP – FILM Powrót

2019-05-27

To kolejny film instruktażowy z cyklu #AKADEMIASKP® stworzonego specjalnie dla użytkowników programów do małej księgowości: SKP® oraz SAMozatrudnienie® .

Film wyjaśni „krok po kroku” jak podpisać i wysyłać Jednolitych Plików Kontrolnych JPK_VAT z wykorzystaniem platformy ePUAP. Obejrzyj film video, a uwierzytelnianie wysyłki JPK_VAT poprzez profil na ePUAP będzie proste jak nigdy dotąd!

Przy pierwszym użytkowaniu SKP® oraz SAMozatrudnienie® polecamy szczególnie zapoznać się z rozdziałem „Rozpoczęcie pracy”, gdzie krok po kroku opisaliśmy początkującym, jak należy zacząć korzystać z programu.

Program SKP® polecany jest dla firm rozliczających się na zasadach tzw. małej księgowości: Księgi Przychodów i Rozchodów lub Ryczałtu Ewidencjonowanego. Na rynku to jedyny program księgowy, który możesz dowolnie skonfigurować, uzupełniając go moduły: płace i ZUS, fakturowanie, środki trwałe i wyposażenie, podatek VAT, przejazdy, magazyn czy ryczałt.

Pobierz pełną wersję programu i pracuj aż 60 dni zupełnie za darmo! Pobierz teraz >>

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót