Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak usunąć pozycje w zakładce Dziennik Zapisów? Powrót

2020-08-11

W przypadku źle zaksięgowanego dokumentu można zastosować storno przechodząc na zakładkę: Księgi > Dziennik zapisów > Opcje > Storno.

Można również „bezśladowo” usunąć dokument za pomocą specjalnego dodatku: Korektor zapisów księgowych (Klucz serwisowy)*.

Po aktywacji Korektora zapisów księgowych w zakładce: Księgi > Dziennik zapisów pojawi się dodatkowa opcja: Skreśl, po której użyciu wybieramy: Opcje > Usuń skreślone pozycje.

*Korektor zapisów księgowych – przydatny korektor umożliwiający dokonywanie zmian, poprawek i usuwanie zapisów księgowych. W razie pomyłki Użytkownik programu może dokonać zmiany w dokumentach zaksięgowanych oraz odblokować program zabezpieczony hasłem w przypadku zgubienia lub zapomnienia hasła. Korektor zapisów księgowych można zamówić w dowolnym momencie bezpośrednio w programie, w formularzu znajdującym się w Moje Konto lub skontaktować się w tej sprawie z BOK.

Udostępnij
Czy ten artykuł był pomocny?
00
Niniejsze materiały zawierają poglądy autorów i nie stanowią czynności doradztwa księgowego i podatkowego. Formsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych na postawie informacji zawartych w materiałach publikowanych na naszej stronie. W tych kwestiach należy zasięgnąć informacji u doradcy podatkowego, w oddziale ZUS, bądź w Krajowej Informacji Podatkowej.
Powrót