Podatkowa książka przychodów i rozchodów dla Firm – KPiR

Program w wersji SKP® Start możesz rozszerzyć o specjalnie przygotowane dla Ciebie dodatki i rozszerzenia.

Możesz je zamówić w dowolnym momencie: wraz z pierwszym zamówieniem Twojego SKP® ( za wyjątkiem dodatków: Deklaracje roczne oraz SKP® Firma w Chmurze) bądź w ramach opieki serwisowej w serwisie Moje konto SKP®.

Zobacz poniżej jakie praktyczne rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojej firmy:

Program KPiR (książka przychodów i rozchodów) z możliwością rozbudowania - import JPK, deklaracje roczne PIT

Dodatek Import plików JPK będzie przydatny w wielu sytuacjach. Na przykład wtedy, kiedy na jednym komputerze odbywa się obsługa sprzedaży, a w innym programie lub na innym komputerze odbywa się księgowanie kosztów.

Sprawdzi się również w firmach posiadających wiele oddziałów, w których każda jednostka wystawia faktury sprzedażowe i tworzy osobne rejestry VAT, natomiast deklaracja VAT sporządzana jest w jednym dokumencie dla całej firmy.

Pliki z różnych źródeł są poddawane kontroli i scalane w jeden JPK_V7M, JPK_V7K, który następnie wystarczy tylko podpisać i wysyłać elektronicznie.

Co więcej?

  • dzięki funkcji FA ->VAT można w prosty i łatwy sposób zmienić plik JPK_FA na JPK_V7M, JPK_V7K,
  • weryfikacja plików względem poprawności logicznej związanej ze strukturą pliku JPK_V7M, JPK_V7K oraz kontrola zawartości pliku jako listy dokumentów sprzedaży i zakupów

Moduł Import plików pozwala na łączenie utworzonego w SKP® pliku JPK_V7M, JPK_V7K z takim samym plikiem pochodzącym z dowolnego innego programu bądź z innej lokalizacji danych SKP®.

Nowość!
Dodatkowa funkcjonalność, która przyspieszy księgowanie w Twojej firmie, dzięki możliwości importu dokumentów do zakładki Księgowanie z plików w strukturze JPK_FA, JPK_VAT, JPK_PKPIR.
Możliwa jest również zmiana pliku JPK_FA na JPK_V7M, JPK_V7K.
Przeczytaj więcej o funkcji importu dokumentów z JPK do SKP® >

Dodatek Wymiana danych jest narzędziem pomocnym w sytuacji, kiedy na jednej kopii programu SKP® wystawione są dokumenty sprzedażowe ( np. w sklepie) , natomiast pełna obróbka księgowa prowadzona jest na drugiej kopii programu znajdującego się w innej lokalizacji ( np. w domu czy biurze).

Co zyskasz posiadając ten dodatek?

  • umożliwi Tobie jednoczesną pracę w dwóch lokalizacjach z możliwością późniejszej synchronizacji danych,
  • możesz przenosić dane programu w jednej lokalizacji do drugiej. Ze stanowiska sprzedaży można eksportować dane (zapis na pendrive, dysku zewnętrznym, CD, itp.) i bez problemu wczytać je na drugim stanowisku,
  • niezbędne dane prześlesz też e-mailem,
  • zadbasz o aktualność danych na każdej kopii programu.

Ważne
Wymiana danych jest możliwa wyłącznie pomiędzy wersjami SKP® z tym samym numerem licencji i wersji programu.

Dodatek umożliwia wymianę danych między jednym komputerem a drugim. Jeżeli pracujesz w różnych miejscach i korzystasz z dwóch kopii programu SKP® to ten dodatek jest da Ciebie.

Wymiana danych

Przydatny korektor umożliwiający dokonywanie zmian, poprawek i usuwanie zapisów księgowych. W razie pomyłki będziesz mógł dokonać zmiany w dokumentach zaksięgowanych oraz odblokować program zabezpieczony hasłem w przypadku zgubienia lub zapomnienia hasła przez użytkownika.

Dodatek do programu SKP® Firma, który umożliwi Tobie sporządzenie i wydruk wprost z programu SKP® kompletu deklaracji: PIT- 36, -36L, -37, -38, -39 wraz z załącznikami za ubiegły rok.

Dodatek ten możesz nabyć w serwisie Moje konto dopiero od kolejnego roku księgowego.

Usługa polegająca na automatycznej wymianie dokumentów pomiędzy SKP® zainstalowanym na komputerze stacjonarnym a aplikacją online. Pozwala na wystawianie faktur online, bieżący wgląd w dane swojej firmy oraz wprowadzanie wielu dokumentów do konta online 24 /dobę.

Dodatek ten możesz nabyć po zakupie SKP®, bezpośrednio w serwisie Moje konto.

Dowiedz się więcej >