Wpisz szukane pojęcie, a znajdziemy odpowiedź:

Jak odzyskać hasło do programu? Powrót

Jeśli w zakładce: System > Hasła ustawiłeś hasło niezbędne do uruchomienia programu, ale nie pamiętasz go – sprawdź czy posiadasz dodatek Klucz serwisowy.

Jeżeli nie posiadasz Klucza serwisowego to wejdź do Centrum Serwisowego bezpośrednio w Twoim programie i zamów ten niezwykle przydatny dodatek. Po zakupie zapoznaj się z poniższą poradą i odblokuj dostęp do programu wpisując Hasło Klucza serwisowego. Po tych czynnościach będziesz mógł nadać nowe hasło dostępu do programu.

Jeżeli posiadasz Klucz serwisowy możesz wejść do programu wpisując hasło aktywacyjne Klucza serwisowego. Jak tego dokonać? Zapoznaj się z poniższą instrukcją.

Jak odzyskać zgubione hasło posiadając dodatek Klucz serwisowy?

Jeśli w zakładce: System > Hasła ustawiłeś hasło niezbędne do uruchomienia programu i nie pamiętasz go – nie stresuj się. Posiadając dodatek Klucz serwisowy możesz odblokować program. Hasło aktywujące Klucz serwisowy umożliwia wejście do programu nawet, gdy nie znasz hasła codziennego.

Zatem wystarczy, że przy wejściu do programu, w okienku: Podaj Hasło wpiszesz hasło aktywacyjne Klucza serwisowego i wejdziesz do programu.

Teraz  w zakładce: System > Hasło > Popraw będziesz mógł dokonać zmiany hasła na nowe, które następnie umożliwi Ci wejście do programu.

W oba okienka: Hasło operatora i Powtórz hasło, wpisz nowe hasło codzienne. Hasło codzienne może być też puste (czyli będziesz pracować bez hasła). Jest to dopuszczalne w przypadku, gdy jest tylko jeden Użytkownik – czyli Administrator (i oczywiście nie ma innych Użytkowników, którzy pracują w programie).

Pamiętaj!
Hasło aktywujące Klucz serwisowy znajdziesz w programie w zakładce: System > Klucz serwisowy > O Kluczu serwisowym.

 

 

Powrót