Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

Kurs krok po kroku wprowadza w obowiązki księgowego, wyjaśnia wiele zagadnień i przepisów z dziedziny prawa podatkowego, omawia wszystkie najważniejsze tematy, z którymi na co dzień spotykają się pracownicy działu księgowego. Użytkownik poznaje interfejs SKP®, budowę i poszczególne funkcje. Ćwiczenia zawarte w każdej lekcji, pozwalają uzyskać umiejętności praktyczne niezbędne w pracy. A wszystko to na konkretnych przykładach z SKP®, dzięki czemu szybko nauczysz się poruszać po programie i wykonywać poszczególne operacje.
Zobacz, jak wiele funkcji masz do wyboru w SKP® >
Priorytetem jest, aby nauczyć Uczestników samodzielności w wykonywanych czynnościach księgowych. Dlatego nasz kurs zawiera wiele ćwiczeń praktycznych opartych na jak największej ilości przykładów dotyczących księgowań, rachunkowości, podatków i pracy w programie SKP®. Opracowaliśmy kurs tak, aby nauczyć uczestników wszystkich niezbędnych zagadnień, jakie powinien znać i wykonywać każdy księgowy.
W ramach zakupionej wersji programu SKP® z Kursu może korzystać wielu Użytkowników.
Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do kursu należy zaznaczyć kurs podczas składania zamówienia na program SKP®. Po opłaceniu programu, kurs będzie dostępny z programu w zakładce: Moje Konto/Kurs obsługi SKP®. Kurs dostępny jest online 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Każdy Uczestnik korzysta z kursu w wybranym, dogodnym dla siebie terminie. Naukę można rozpocząć w dowolnym terminie.
Po dokonaniu opłaty dostęp odblokowywany jest od razu do całego kursu. To oznacza, że po odblokowaniu dostępu np. do kursu podstaw Użytkownik ma możliwość od razu skorzystania z wszystkich 15 modułów kursu.
Postępy w nauce będziesz mógł sprawdzać za pomocą testów znajdujących się w każdym rozdziale. Dzięki temu będziesz mógł ocenić czy możesz sięgnąć po kolejne lekcje czy też musisz dokonać powtórek.