SKP® – automatyczna kontrola zapłat i rozliczeń

Tani i prosty w obsłudze program do małej księgowości dla małych i średnich firm. W SKP® poprowadzisz Książkę Przychodów i Rozchodów lub rozliczysz Ryczałt Ewidencjonowany.

Składa się z wersji bazowej: SKP® Start oraz zestawu modułów do wyboru. Obsługa JPK bez dopłat! Wygenerujesz tu: jpk_pkpir, jpk_ewd, JPK_V7M, JPK_V7K, jpk_mag, jpk_fa.

Umożliwia obsługę księgową aż 3 firm jednocześnie. Co ważne wdrożenie programu jest proste i nie wymaga nakładów finansowych.
Zobacz aktualne promocje >

Kontrola zapłat w firmie, zestawienia, wezwania do zapłaty, program rozrachunki dla księgowych

POZNAJ SKP® START FIRMA

Program SKP® doskonale spełnia zadania związane z księgowo-podatkową obsługą działalności gospodarczej osób i firm prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów lub objętych Ryczałtem Ewidencjonowanym. Wersja podstawowa SKP® START FIRMA zawiera:

Kontrola zapłat w programie SKP® odbywa się automatycznie na bazie wprowadzonych dokumentów i nie absorbują dodatkowo użytkownika.
Ta funkcja:

  • wyeksponuje niezapłacone i niedopłacone dokumenty
  • pokaże zbliżający się termin płatności i a po jego upływie poinformuje o ilości dni zaległości,
  • pozwoli wyfiltrować dokumenty niezapłacone, niedopłacone, ale także przepłacone z uwzględnieniem ich szczegółowych terminowości,
  • umożliwi analizę zobowiązań i należności dla poszczególnych kontrahentów,
  • buduje historię dokonanych transakcji,
  • poinformuje o aktualnym stanie środków pieniężnych, dzięki czemu możliwe będzie jest lepsze zaplanowanie wydatków w Twojej firmie,
  • stworzy wezwanie do zapłaty do niezapłaconej faktury lub ich grupy

ZALETY SKP® FIRMA

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Zyskujesz program z możliwością samodzielnego konfigurowania i z dożywotnią licencją już od 146 PLN. Sam wybierasz moduły, których potrzebujesz, więc nie przepłacasz za zbędne Tobie funkcje.

Sprawdź konfigurator SKP®

DARMOWE FORMY POMOCY

Wraz z zakupem programu otrzymujesz kompleksową opiekę posprzedażną nawet przez 16 miesięcy, a dodatkowo bezpłatny dostęp do instrukcji, poradników, filmów czy FAQ.

ROZWIĄZANIE ONLINE

Przez 24h/ dobę wystawiasz faktury online, generujesz potrzebne Ci zestawienia firmowe i wysyłasz je z SKP® na swoje konto online. Masz dostęp do informacji z każdego miejsca na świecie.

Poznaj SKP® Firma w chmurze

PROSTE UŻYTKOWANIE

Dzięki automatycznemu procesowi instalacji nie musisz posiadać specjalistycznego przygotowania. SKP® po zainstalowaniu jest natychmiast gotowy do wprowadzania danych księgowych.

GWARANCJA JAKOŚCI

Zaufaj naszemu 25- letniemu doświadczeniu. Dzięki temu masz gwarancję otrzymania najlepszych rozwiązań oraz wysokiego poziomu obsługi. Przez lata zaufało nam tysiące firm i biur. Dołącz do ich grona!

BEZPIECZEŃSTWO I SPOKÓJ

SKP® jest na stale i na bieżąco dostosowywany do zmieniających się przepisów prawa. Podlegając opiece serwisowej masz dostęp do najnowszych wersji, pomocy konsultantów oraz serwisu danych.

Oferta Opieki serwisowej

1. PEŁNA FUNKCJONALNOŚĆ

Księguj, twórz deklaracje ZUS, wystawiaj faktury, rozliczaj kilometrówkę i co tylko zechcesz. ZA DARMO aż przez 60 dni.

2. BEZ OGRANICZEŃ

Poznaj i przetestuj wszystkie moduły oraz generuj JPK_V7M, JPK_V7K, JPK_PKPIR, JPK_EWP, JPK_FA. Bez żadnych zobowiązań!

3. PAKIET POMOCY

Nie zostaniesz sam. Otrzymasz bezpłatny dostęp do filmów szkoleniowych, artykułów i cyklu porad.

4. CIĄGŁOŚĆ KSIĘGOWANIA 

Po 60 dniach testowania kup własny program SKP® i kontynuuj prace księgowe zachowując wcześniej wprowadzone dane.