dla-biur

Programy dla małej księgowości

Korzystając z podstawowej wersji programu SKP® możesz rozszerzyć jego funkcjonalność o specjalnie przygotowane dodatki.

Dodatki możesz zamówić w dowolnym momencie: wraz z pierwszym zamówieniem Twojego programu SKP® ( za wyjątkiem dodatków: Deklaracje roczne oraz SKP® Biuro w Chmurze) bądź w ramach opieki serwisowej poprzez Centrum Serwisowe wprost z programu SKP®.

Zobacz poniżej jakie praktyczne rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojego biura:

Image Description

Niezwykle przydatny dla biur rachunkowych. Uprawnia do niezależnej instalacji programu SKP® Biuro na wszystkich komputerach należących i użytkowanych przez nabywcę programu, połączonych lub niepołączonych z siecią.

Niezbędny w pracy korektor umożliwiający dokonywanie zmian, poprawek i usuwanie zapisów księgowych oraz innych modyfikacji danych, np. usunięcie konta lub odblokowanie programu, gdy użytkownik zapomni hasła dostępu.

Dodatek, który pozwala na odciążenie biura od czasochłonnej czynności wprowadzania dużej ilości dokumentów sprzedaży. Jeżeli klient biura posiada wersję ograniczoną lub wersję z dodatkiem Wymiana Danych, może sporządzać okresowo (np. raz w miesiącu) zestawienie dokumentów sprzedaży i przekazywać je za pośrednictwem Internetu lub na nośniku zewnętrznym do biura. Biuro, posiadające dodatek Wymiana Danych po wczytaniu tych danych, uzyskuje zapisy księgowe dotyczące sprzedaży i może zająć się pozostałymi księgowaniami oraz sporządzaniem wymaganych zestawień i raportów. Wymiana danych jest możliwa między egzemplarzami programu SKP® o dowolnych numerach licencji.

Uwaga! Zamówienie na dodatek Wymiana Danych przy wersjach dla biur przyjmowane jest wraz z co najmniej jednym zamówieniem dla klienta biura. Klient ten może zamówić wersję ograniczoną albo pełna wersja podstawową z dodatkiem Wymiana Danych. Gdy klient posiada już program SKP® wystarczy, że uzupełni go o dodatek Wymiana Danych.

Dodatkowo płatny dodatek umożliwiający łączenie utworzonego w programie SKP® pliku JPK_VAT z takim samym plikiem pochodzącym z innego programu, a zawierającym np. sprzedaż danego miesiąca. Warunkiem jest to, by importowany plik był zgodny ze schematem Ministerstwa Finansów w zakresie Jednolitych Plików Kontrolnych.

Opcja szczególnie przydatna w przypadku biur rachunkowych, które do tej pory księgowały sprzedaż klienta fakturującego w innym systemie, jednym wpisem na podstawie otrzymanego rejestru VAT lub firm posiadających oddziały, w których każda jednostka wystawia faktury sprzedażowe i tworzy osobne rejestry VAT, natomiast deklaracja VAT sporządzona jest jedna łącznie dla całej firmy.

Pliki z różnych źródeł są poddawane kontroli i scalane w jeden JPK_VAT, który następnie wystarczy tylko podpisać i wysyłać elektronicznie.

Co więcej?

  • dzięki funkcji FA ->VAT można w prosty i łatwy sposób zmienić plik JPK_FA na JPK_VAT
  • weryfikacja plików względem poprawności logicznej związanej ze strukturą pliku JPK_VAT oraz kontrola zawartości pliku jako listy dokumentów sprzedaży i zakupów

Dodatkowo płatny dodatek do programu, który umożliwia sporządzenie i wydruk rozliczeń (PIT-36, 36L, 37, 38, 39) za rok ubiegły bezpośrednio z programu. W przypadku biura rachunkowego umożliwia usługowe sporządzanie deklaracji osobom nie będącym stałymi klientami. Dodatkowo płatny dodatek do programu, który umożliwia sporządzenie i wydruk rozliczeń (PIT-36, 36L, 37, 38, 39) za rok ubiegły bezpośrednio z programu. W przypadku biura rachunkowego umożliwia usługowe sporządzanie deklaracji osobom nie będącym stałymi klientami.

Uwaga! Oferta przeznaczona wyłącznie przez Klientów kontynuujących pracę na programie SKP® w roku kolejnym. Do kupienia wyłącznie poprzez Centrum Serwisowe dostępne bezpośrednio w programie SKP®. Uwaga! Oferta przeznaczona wyłącznie przez Klientów kontynuujących pracę na programie SKP® w roku kolejnym. Do kupienia wyłącznie poprzez Centrum Serwisowe dostępne bezpośrednio w programie SKP®.

SKP® Biuro w Chmurze to niezwykle funkcjonalna usługa on-line polegająca na automatycznej, wzajemnej wymianie dokumentów pomiędzy biurem rachunkowym a jego klientem. Kupując usługę SKP® Biuro w chmurze obniżysz koszty, a poprzez stosowanie internetowej komunikacji i wymiany dokumentów zaoszczędzisz czas na ich ręczne wprowadzanie oraz na przekazywanie informacji swoim klientom.

Uwaga! Oferta przeznaczona wyłącznie przez Klientów, będących posiadaczami aktualnej wersji programu SKP® w wersji dla Biur Rachunkowych. Do kupienia wyłącznie poprzez Centrum Serwisowe dostępne bezpośrednio w programie SKP®.

Logo

FORMSOFT sp. z o.o. sp. k.
ul. Św. Antoniego 23
50-073 Wrocław

NIP: 897-180-29-53
KRS: 0000530554

Oddział:
ul. Chojnowska 76-78
59-220 Legnica

Biuro Obsługi Klienta
tel. 76 854-79-58
skp@formsoft.pl
pn-pt 8:00 - 16:00

Dział Handlowy
tel. 76 854 79 58
handlowy@formsoft.pl
pn-pt 8:00 - 16:00