Wiedza i pomoc

Przed zakupem

Bardzo chętnie przyjmujemy wszelkie sugestie w zakresie użyteczności Programu jednak ich wprowadzenie jest zależne od możliwości technicznych oraz ilości zgłoszeń innych Użytkowników.

W zakresie wykupionej opieki serwisowej służymy wsparciem merytoryczno-technicznym dotyczącym obsługi Programu. Poznaj szczegółowy zakres opieki serwisowej dla Użytkowników SKP® >

Jest taka możliwość, w tym celu należy postąpić zgodnie z instrukcją zamieszczoną na stronie: Import danych>

Podstawowa licencja pozwala na instalacje na dwóch komputerach. W przypadku chęci skorzystania z większej ilości instalacji lub połączenia sieciowego konieczny jest zakup dodatku „wersja wielostanowiskowa”(opcja dostępna tylko przy wersji SKP® dla Biur).

Dostępne są dwie wersje programu:

– SKP® dla Firm, która umożliwia obsługę księgową aż 3 firm jednocześnie

– SKP® dla Biur umożliwiająca obsługę dowolnej ilości zestawów danych (firm), a także wydruki faktur i przelewów według samodzielnie wprowadzanych danych adresowych dla każdej z firm.

To Użytkownik decyduje o wykorzystaniu programu SKP®.W przypadku rezygnacji z opieki serwisowej na kolejny rok nie ma przeciwwskazań, aby w kolejnych latach została ona ponownie aktywowana.

Dane w żaden sposób nie zostaną usunięte lub zablokowane ponieważ licencja jest dożywotnia. Dowiedz się więcej, co zyskasz dzięki dożywotniej licencji SKP®>

W przypadku rezygnacji z zakupu opieki serwisowej na kolejny rok, nie zostanie udostępniona aktualizacja do obsługi programu SKP®. Natomiast wcześniejsze wersje w żaden sposób nie zostaną zablokowane. Nie będzie także możliwe wsparcie w zakresie merytoryczno-technicznym (m.in. kontakt telefoniczny).

Tak, program jest przystosowany do wygenerowania plików JPK oraz ich wysyłki. Program SKP®, w zależności od wykupionych modułów umożliwia tworzenie i wysyłkę następujących plików: JPK_PKPiR, JPK_EWP, JPK_VAT, JPK_FA, JPK_MAG.

Dla nowych Klientów oferujemy dwie promocje:

1. Dla rozpoczynających działalność gospodarczą– do 150 dni od daty rejestracji w CEiDG

2. Dla zmieniających program – gdy użytkownik korzystał z innego programu księgowego i chciałby go zastąpić sprawdzonym i elastycznym programem SKP®.

Oferowany rabat wynosi 21% przy jednorazowym zakupie programu SKP® wraz z modułami (rabat nie obejmuje dodatków).

Ponadto organizujemy atrakcyjne promocje ograniczone czasowo.

Poznaj szczegóły promocji>

WERSJA TESTOWA pozwala na przetestowanie programu SKP® na podstawie samodzielnie wprowadzanych danych. Umożliwia prowadzenie w pełnym zakresie prac przez 60 dni od zainstalowania programu. W każdym momencie po zakupie pełnej wersji programu, będzie można kontynuować prace rozpoczęte w wersji testowej z zachowaniem wszystkich wprowadzonych danych.

WERSJA POGLĄDOWA zawiera natomiast przykładowe dane, wiec łatwiej poznasz zasady pracy z programem. Wszystkie moduły, funkcje i operacje są dostępne i w pełni funkcjonalne. W wersji szkoleniowej można także wprowadzać dane, jednak w ograniczonym zakresie. Dedykowana jest przykładowemu, fikcyjnemu użytkownikowi stąd wszystkie wydruki są tytułowane jego mianem i adresem.

Pobierając bezpłatną wersję programu SKP® otrzymujesz program w pełnej funkcjonalności, z którego możesz korzystać aż 60 dni za darmo (w tym obsługę JPK_VAT, JPK_PKPiR, JPK_EWP, JPK_FA). I co ważne – zachowujesz wszystkie wprowadzone dane, jeśli po upływie tego czasu zdecydujesz się na zakup programu SKP®.

Ograniczenia wersji testowej:

– W nagłówkach wydruków widnieje napis: Wersja Testowa.

– Miejsce przeznaczone na dane wystawiającego fakturę pozostawione są puste do wypełnienia przez użytkownika przez opieczętowanie.

– Po zakupie programu i zarejestrowaniu go użytkownik otrzyma indywidualne dane adresowe używane przy fakturowaniu oraz wystawianiu przelewów zwykłych.

– W pozostałych miejscach programu (np. deklaracje podatkowe i ZUS, przelewy Podatki i ZUS) użytkownik wpisuje swoje dane samodzielnie.

 

Pobranie wersji testowej nie wiąże się z żadnymi opłatami. Otrzymujesz pełną wersję programu SKP®, z której możesz korzystać nieodpłatnie przez okres aż 60 dni. Po upływie tego czasu w celu dalszego korzystania z programu, należy zakupić wersję pełną programu.